Výsledky
29. ročník - neděle 5. 12. 2021 (zataženo, velmi blátivo, s vrstvou čerstvého mokrého sněhu, 3°C)
Výsledky předchozích ročníků?

Zajímají Vás výsledky předchozích ročníků? Ty naleznete ve Statistice

žáci
1.
2008
PHK
19:06
2.
2007
OK Jihlava
19:27
3.
2007
Bike Freaks Holice
22:56
4.
2007
OK Jihlava
23:25
5.
2007
Bike Freaks Holice
27:56
6.
2008
Křížkovi
28:19
7.
2009
OK Slavia Hradec Králové
28:38
8.
2013
AC Choceň
29:37
9.
2009
K.O.B. Choceň
30:46
10.
2010
K.O.B. Choceň
31:26
11.
2012
Orli Choceň
31:40
12.
2007
Skk Vysoké Mýto
34:06
13.
2009
Chocen
37:31
14.
2010
Nepasicky cyklo tým
66:20
dorostenci
1.
2003
Vrbice
17:14
2.
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
18:08
3.
2003
Idcarex
18:14
4.
2004
NMMOR
18:34
5.
2004
OK Slavia Hradec Králové
18:51
6.
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:08
7.
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:19
8.
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:24
9.
2003
K.O.B. Choceň
19:35
10.
2004
OK Jihlava
19:39
11.
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:58
2005
OK Jihlava
19:58
13.
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
20:06
2003
NMMOR
20:06
15.
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
20:26
16.
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
20:39
17.
2004
Vencl tým Ústí nad Orlicí
20:47
18.
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
21:05
19.
2005
OB Chrast
21:08
20.
2005
OOB Třebíč
21:43
21.
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
21:54
22.
2005
TJ START Náchod
22:11
23.
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
22:22
2004
Atletika Polička
22:22
25.
2006
AC Choceň
22:26
26.
2006
LPU
23:09
27.
2005
Cyklobendl
23:22
28.
2005
K.O.B. Choceň
23:34
29.
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
24:57
30.
2005
K.O.B. Choceň
26:27
muži
1.
1999
K.O.B. Choceň
15:53
2.
1982
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:15
3.
1979
Atletika Polička
19:25
4.
1995
K.O.B. Choceň
19:26
5.
1982
3DF race Team
19:32
6.
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:34
7.
1989
OK99 Hradec Králové
19:38
8.
2001
K.O.B. Choceň
19:40
9.
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:51
10.
1997
OB Opava
20:08
11.
1977
Pardubice
20:10
12.
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
20:25
13.
1988
K.O.B. Choceň
20:27
14.
2002
Letohrad
20:31
15.
2000
OK Jihlava
20:36
16.
1985
K.O.B. Choceň
21:18
17.
2001
3D fitness RT
21:20
18.
1992
Třebechovice pöd Orebem
21:40
19.
1988
Ondřej Kozák
21:43
20.
1991
SHK
22:14
21.
1990
OK Slavia Hradec Králové
22:28
22.
1983
K.O.B. Choceň
22:44
23.
1992
Běžíme CZ
22:52
24.
2000
3D fitness RT
23:03
25.
1983
HK Choceň
23:30
1989
Skk Vysoké Mýto
23:30
27.
1995
OK Slavia Hradec Králové
23:44
28.
1984
OB TJ SOKOL ŽAMBERK
23:49
29.
1986
AC Choceň
23:53
30.
1987
Skk Vysoké Mýto
24:09
31.
1994
K.O.B. Choceň
24:13
32.
1993
Skk Vysoké Mýto
24:24
33.
1984
OOB Albrechtice nad Orlicí
24:46
34.
1998
Chocen
25:36
35.
2000
Kafemysl
26:12
36.
2001
SK SRCH
27:03
37.
1988
STG Choceň
27:34
38.
1998
Neuděláš nic
27:46
39.
1984
kvůli holkám
28:20
40.
1988
29:45
41.
2000
Chocen
32:07
42.
1982
K.O.B. Choceň
32:09
43.
1986
K.O.B. Choceň
32:30
muži nad 40 let
1.
1972
OK Jihlava
17:52
2.
1979
OK 99 HK
18:29
3.
1973
OK Jihlava
19:18
4.
1978
OK Jihlava
19:22
5.
1977
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:49
6.
1976
TJ Sokol Maxičky
20:00
7.
1976
OK Slavia Hradec Králové
20:06
8.
1980
KOB Ústí nad Orlicí
20:31
9.
1976
OK Slavia Hradec Králové
20:46
10.
1977
Řetůvka
21:38
11.
1973
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
21:55
12.
1981
Hasiči Račice nad Trotinou
22:11
13.
1976
Nepasicky cyklo tým
22:35
14.
1981
KRB Chrudim
23:01
15.
1975
Magnus orienteering
23:03
16.
1975
K.O.B. Choceň
23:20
17.
1981
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
23:53
18.
1976
FE-NO MEN
24:02
19.
1978
24:18
20.
1976
CET
24:39
21.
1973
SK Skalka - Podbřezí
24:46
1975
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
24:46
23.
1979
K.O.B. Choceň
25:16
24.
1977
OK99
25:23
25.
1978
Polička
25:54
26.
1977
Snad To Dam
26:34
27.
1975
OK Slavia Hradec Králové
27:00
28.
1975
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
27:16
29.
1973
SK SRCH
29:19
30.
1977
K.O.B. Choceň
29:40
31.
1973
CC Choceň
30:46
32.
1977
Chocen
31:55
33.
1977
K.O.B. Choceň
32:31
34.
1977
Labeta Team
44:39
muži nad 50 let
1.
1969
AK Iscarex Česká Třebová
19:53
2.
1966
WKS Śląsk Wrocław
21:23
3.
1964
SK Donocykl
22:21
4.
1969
Chocen
23:12
5.
1968
SRK
23:24
6.
1967
SK Donocykl
23:44
7.
1965
K.O.B. Choceň
24:16
8.
1971
TJ START Náchod
24:28
9.
1969
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
25:01
10.
1969
KUO
25:20
11.
1966
25:48
12.
1967
K.O.B. Choceň
26:43
13.
1964
Vodáci Lesnice
28:14
14.
1965
Jaroměř
29:05
15.
1966
K.O.B. Choceň
29:18
16.
1971
SK SRCH
29:35
17.
1966
K.O.B. Choceň
30:23
18.
1967
Český veslařský klub Pardubice
31:02
19.
1968
OK Jihlava
31:27
20.
1969
OAV
34:48
21.
1965
Hvězda PA
35:58
muži nad 60 let
1.
1960
AK ISCAREX Česká Třebová
20:17
2.
1958
OK Slavia Hradec Králové
23:01
3.
1960
CC Choceň
26:27
4.
1953
AK Iscarex Ćeská Třebová
27:10
5.
1966
FAJN TÝM
27:14
6.
1960
SK-senior klub Choceň
27:33
7.
1954
SKP Rychnov nad Kněžnou
30:10
8.
1955
K.O.B. Choceň
30:27
9.
1958
Ústí nad Orlicí
33:59
10.
1956
Slezan Opava
45:42
11.
1953
Hvězda Pardubice, z.s.
45:56
muži nad 70 let
1.
1949
FGT Stolany
26:37
2.
1951
Skuhrov nad Bělou
31:29
3.
1951
CET
34:31
4.
1946
runsport
39:42
5.
1947
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
40:38
žákyně
1.
2007
OK Jihlava
22:46
2.
2007
OK Jihlava
23:21
3.
2007
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
24:37
4.
2008
K.O.B. Choceň
26:53
5.
2008
OB Chrast
27:04
6.
2007
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
27:58
8.
2010
K.O.B. Choceň
32:06
9.
2007
Skk Vysoké Mýto
32:58
10.
2011
Křížkovi
33:00
11.
2009
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
34:42
12.
2009
OK Slavia Hradec Králové
35:23
13.
2009
K.O.B. Choceň
36:55
14.
2009
K.O.B. Choceň
37:05
15.
2011
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
38:57
16.
2012
STG Choceň
44:53
dorostenky
1.
2005
PHK
21:20
2.
2003
Vencl tým Ústí nad Orlicí
22:01
3.
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
22:08
4.
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
24:04
5.
2004
SJH
24:22
6.
2005
OK Střelka
24:34
7.
2005
Skk Vysoké Mýto
24:43
8.
2004
NMMOR
24:51
9.
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
24:59
10.
2006
AC Choceň
25:04
11.
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
25:20
12.
2004
NMMOR
25:33
13.
2006
AC Choceň
26:29
14.
2004
OK Střelka
26:35
15.
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
27:08
16.
2004
AC Choceň
27:59
17.
2006
K.O.B. Choceň
28:01
18.
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
29:16
19.
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
29:31
20.
2006
K.O.B. Choceň
39:21
ženy
1.
1997
AK ISCAREX Česká Třebová
18:51
2.
1992
AK Olymp Brno
19:48
3.
1976
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
19:57
4.
1983
SK Chrast
22:19
5.
1983
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
22:43
6.
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
23:09
7.
1999
K.O.B. Choceň
23:48
8.
1999
K.O.B. Choceň
26:13
9.
2000
LF3
26:32
10.
1996
TK Choceň
26:54
11.
1981
Chocen
27:09
12.
1997
HK Choceň
27:39
13.
1977
Letohrad
28:07
14.
2001
Chocen
28:09
15.
1982
OK Slavia Hradec Králové
28:22
16.
2001
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
29:52
17.
1998
K.O.B. Choceň
30:04
18.
1988
STG Choceň
30:42
19.
1983
Atletika Polička
31:52
20.
1988
Chocen
33:28
21.
1988
K.O.B. Choceň
35:15
22.
2000
K.O.B. Choceň
38:37
ženy nad 40 let
1.
1972
PHK
19:59
2.
1981
K.O.B. Choceň
24:17
3.
1972
OOB Vamberk
25:10
4.
1972
K.O.B. Choceň
27:01
5.
1977
Idcarex
27:54
6.
1976
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
28:18
7.
1976
Jablonné nad Orlicí
28:19
8.
1974
KUO
29:13
9.
1980
K.O.B. Choceň
31:45
10.
1975
AC Choceň
33:25
11.
1978
HaKi-Run
33:53
12.
1981
K.O.B. Choceň
35:19
13.
1977
Haki Run
35:44
ženy nad 50 let
1.
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
24:04
2.
1967
OK 99 HK
25:41
3.
1968
OB TJ TŽ Třinec
27:12
4.
1968
OOB Týniště nad Orlicí
29:42
5.
1968
STG Choceň
29:45
6.
1971
AK ISCAREX Česká Třebová
29:53
7.
1958
Český veslařský klub Pardubice
30:37
8.
1963
AK ISCAREX Česká Třebová
32:45
9.
1968
K.O.B. Choceň
34:29
Hlavní partneři


Partneři


Akci podporují