Startovní listina
Počet závodníků ve startovní listině je: 310
Startovní listina je průběžně aktualizována na základě Vašich požadavků na startovní časy.
Kompletní startovní listina bude k dispozici v pátek 26. 2. 2021!
st. čas
st. číslo
jméno
ročník
klub
kategorie
08:00:00
1
1972
K.O.B. Choceň
G - ženy nad 40 let
08:01:00
2
1975
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
08:02:00
3
2001
K.O.B. Choceň
A - muži
08:03:00
4
1965
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
08:04:00
5
1983
K.O.B. Choceň
A - muži
08:05:00
6
1979
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
08:06:00
7
1985
K.O.B. Choceň
A - muži
08:07:00
8
1986
K.O.B. Choceň
A - muži
08:08:00
9
1995
K.O.B. Choceň
A - muži
08:09:00
10
2008
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:10:00
11
1982
K.O.B. Choceň
A - muži
08:11:00
12
1981
K.O.B. Choceň
F - ženy
08:12:00
13
2005
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
08:13:00
14
2005
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
08:14:00
15
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:15:00
16
1958
K.O.B. Choceň
D - muži nad 60 let
08:16:00
17
2014
K.O.B. Choceň
I - žáci
08:17:00
18
1981
K.O.B. Choceň
F - ženy
08:18:00
19
2010
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:19:00
20
1968
K.O.B. Choceň
H - ženy nad 50 let
08:20:00
21
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:21:00
22
2009
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:22:00
23
2008
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:23:00
24
1980
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
08:24:00
25
2008
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:25:00
26
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:26:00
27
1973
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
08:27:00
28
2009
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:28:00
29
1980
K.O.B. Choceň
G - ženy nad 40 let
08:29:00
30
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
08:30:00
31
2006
K.O.B. Choceň
I - žáci
08:31:00
32
2007
K.O.B. Choceň
I - žáci
08:32:00
33
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
08:33:00
34
Mikulecká Adéla
2010
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:34:00
35
Mikulecká Nela
2009
K.O.B. Choceň
J - žákyně
08:35:00
36
Mikulecká Lenka
1980
K.O.B. Choceň
G - ženy nad 40 let
08:36:00
37
2006
K.O.B. Choceň
I - žáci
08:37:00
38
2013
K.O.B. Choceň
I - žáci
08:38:00
39
2010
K.O.B. Choceň
I - žáci
08:39:00
40
2003
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
08:40:00
41
1960
Cyklocentrum Choceň
D - muži nad 60 let
08:41:00
42
1972
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
08:42:00
43
-
08:43:00
44
-
08:44:00
45
-
08:45:00
46
-
08:46:00
47
-
08:47:00
48
-
08:48:00
49
-
08:49:00
50
-
08:50:00
51
-
08:51:00
52
-
08:52:00
53
1988
K.O.B. Choceň
F - ženy
08:53:00
54
1998
K.O.B. Choceň
F - ženy
08:54:00
55
1966
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
08:55:00
56
1989
K.O.B. Choceň
F - ženy
08:56:00
57
1988
K.O.B. Choceň
A - muži
08:57:00
58
1997
K.O.B. Choceň
A - muži
08:58:00
59
1999
K.O.B. Choceň
F - ženy
08:59:00
60
1964
Vodáci Lesnice
C - muži nad 50 let
09:00:00
61
2011
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
09:01:00
62
2009
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
09:02:00
63
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
09:03:00
64
2009
K.O.B. Choceň
J - žákyně
09:04:00
65
2012
Orli Choceň
I - žáci
09:05:00
66
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
09:06:00
67
1995
Choceň
F - ženy
09:07:00
68
1966
STG Choceň
C - muži nad 50 let
09:08:00
69
1979
Cyklocentrum Choceň
G - ženy nad 40 let
09:09:00
70
2006
Cyklocentrum Choceň
I - žáci
09:10:00
71
2007
Cyklocentrum Choceň
I - žáci
09:11:00
72
1973
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
09:12:00
73
2003
Cyklocentrum Choceň
K - dorostenci
09:13:00
74
2004
Cyklocentrum Choceň
K - dorostenci
09:14:00
75
1999
Cyklocentrum Choceň
A - muži
09:15:00
76
1983
presstextile
A - muži
09:16:00
77
1977
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
09:17:00
78
1974
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
09:18:00
79
2010
Nasavrky bikers
J - žákyně
09:19:00
80
2007
Jaroslav Kulhavy cycling team
I - žáci
09:20:00
81
1976
Nasavrky bikers
B - muži nad 40 let
09:21:00
82
1984
#kvůliholkám
A - muži
09:22:00
83
1983
Kaliště
A - muži
09:23:00
84
1984
STG Choceň
F - ženy
09:24:00
85
1987
SKK Vysoké Mýto
A - muži
09:25:00
86
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
H - ženy nad 50 let
09:26:00
87
1990
AC Vysoké Mýto
A - muži
09:27:00
88
1982
České Libchavy
A - muži
09:28:00
89
1978
Těžké váhy Plchovice
B - muži nad 40 let
09:29:00
90
1983
Ústí nad Orlicí
A - muži
09:30:00
91
1977
Choceň
G - ženy nad 40 let
09:31:00
92
1976
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
09:32:00
93
1990
HK Choceň
A - muži
09:33:00
94
1965
Hvězda PA
C - muži nad 50 let
09:34:00
95
1969
OOB Týniště nad Orlicí
C - muži nad 50 let
09:35:00
96
1968
OOB Týniště nad Orlicí
H - ženy nad 50 let
09:36:00
97
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:37:00
98
1971
SK SRCH
B - muži nad 40 let
09:38:00
99
1973
SK SRCH
B - muži nad 40 let
09:39:00
100
2001
SK SRCH
A - muži
09:40:00
101
2003
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:41:00
102
2006
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
09:42:00
103
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:43:00
104
1973
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
09:44:00
105
2005
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:45:00
106
2002
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
09:46:00
107
2003
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:47:00
108
1981
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy
09:48:00
109
2005
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:49:00
110
2005
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:50:00
111
2002
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:51:00
112
2006
OK Lokomotiva Pardubice
I - žáci
09:52:00
113
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:53:00
114
2004
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
09:54:00
115
2003
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
09:55:00
116
2005
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
09:56:00
117
2007
OK Jihlava
I - žáci
09:57:00
118
1978
OK Jihlava
B - muži nad 40 let
09:58:00
119
1966
Chlumec nad Cidlinou
C - muži nad 50 let
09:59:00
120
1975
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
10:00:00
121
2006
OB Lokomotiva Pardubice
I - žáci
10:01:00
122
1972
Vencl servis Žamberk
B - muži nad 40 let
10:02:00
123
1984
OB TJ Sokol Žamberk
A - muži
10:03:00
124
1965
ok99hk
C - muži nad 50 let
10:04:00
125
1961
OK Lokomotiva Pardubice
C - muži nad 50 let
10:05:00
126
1975
SK Studenec
B - muži nad 40 let
10:06:00
127
1980
SDH Vysoká u Holic
B - muži nad 40 let
10:07:00
128
1990
TVOJE MÁMA
A - muži
10:08:00
129
1997
TVOJE MÁMA
A - muži
10:09:00
130
1993
TVOJE MÁMA
A - muži
10:10:00
131
2007
TVOJE MÁMA
I - žáci
10:11:00
132
1978
Polička
B - muži nad 40 let
10:12:00
133
1972
STG Česká Třebová
B - muži nad 40 let
10:13:00
134
2000
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
10:14:00
135
2000
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
10:15:00
136
1988
SK Studenec
F - ženy
10:16:00
137
1982
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
10:17:00
138
1983
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy
10:18:00
139
1979
B - muži nad 40 let
10:19:00
140
1981
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
10:20:00
141
2012
Choceň
J - žákyně
10:21:00
142
1995
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
10:22:00
143
1952
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:23:00
144
1952
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:24:00
145
1978
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:25:00
146
2003
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
10:26:00
147
1959
OB Žamberk
D - muži nad 60 let
10:27:00
148
1958
Choceň
D - muži nad 60 let
10:28:00
149
1981
Hasiči Račice nad Trotinou
A - muži
10:29:00
150
1958
Slavia Hradec Králové
D - muži nad 60 let
10:30:00
151
2001
3D fitness RT
A - muži
10:31:00
152
2000
3D fitness RT
A - muži
10:32:00
153
1947
SKP Rychnov n.Kn.
E - muži nad 70 let
10:33:00
154
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
G - ženy nad 40 let
10:34:00
155
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
G - ženy nad 40 let
10:35:00
156
1963
ISCAREX Česká Třebová
H - ženy nad 50 let
10:36:00
157
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
C - muži nad 50 let
10:37:00
158
1946
runsport
E - muži nad 70 let
10:38:00
159
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:39:00
160
1951
OB Česká Třebová
D - muži nad 60 let
10:40:00
161
2010
Nepasicky cyklo tým
I - žáci
10:41:00
162
2002
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
10:42:00
163
1975
OB Česká Třebová
G - ženy nad 40 let
10:43:00
164
1975
OB Česká Třebová
G - ženy nad 40 let
10:44:00
165
1981
OB Česká Třebová
F - ženy
10:45:00
166
1983
OB Česká Třebová
F - ženy
10:46:00
167
2006
OB Česká Třebová
I - žáci
10:47:00
168
1976
OB Česká Třebová
B - muži nad 40 let
10:48:00
169
1979
OB Česká Třebová
B - muži nad 40 let
10:49:00
170
2001
OB Česká Třebová
A - muži
10:50:00
171
1969
OK Lokomotiva Pardubice
C - muži nad 50 let
10:51:00
172
1976
Nepasicky cyklo tým
B - muži nad 40 let
10:52:00
173
1976
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy
10:53:00
174
2005
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
10:54:00
175
2005
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
10:55:00
176
1977
Penny Mann Litomyšl
B - muži nad 40 let
10:56:00
177
1975
ok99hk
G - ženy nad 40 let
10:57:00
178
1956
KRB Chrudim
D - muži nad 60 let
10:58:00
179
1981
Choceň
F - ženy
10:59:00
180
Liška Albert
2013
OK 99 Hradec Králové
I - žáci
11:00:00
181
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
I - žáci
11:01:00
182
1957
OK 99 Hradec Králové
D - muži nad 60 let
11:02:00
183
Hanušová Jitka
1963
OB Loko Trutnov
H - ženy nad 50 let
11:03:00
184
Hanuš Pavel
1965
OB Loko Trutnov
C - muži nad 50 let
11:04:00
185
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
B - muži nad 40 let
11:05:00
186
2004
Slavia Hradec Králové
K - dorostenci
11:06:00
187
2004
Slavia Hradec Králové
K - dorostenci
11:07:00
188
1976
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:08:00
189
2000
Slavia Hradec Králové
A - muži
11:09:00
190
2013
AC Choceň
I - žáci
11:10:00
191
1975
AC Choceň
G - ženy nad 40 let
11:11:00
192
1977
Iscarex
G - ženy nad 40 let
11:12:00
193
1983
Sokol Ústí nad Orlicí
A - muži
11:13:00
194
1983
Sokol Ústí nad Orlicí
A - muži
11:14:00
195
1996
TK Choceň
F - ženy
11:15:00
196
1999
Eliška Sajdlová
F - ženy
11:16:00
197
2009
OB Chrast
J - žákyně
11:17:00
198
2008
OB Chrast
J - žákyně
11:18:00
199
2007
OB Chrast
J - žákyně
11:19:00
200
1966
AB sped Pardubice
C - muži nad 50 let
11:20:00
201
2006
OB Chrast
J - žákyně
11:21:00
202
2006
OB Chrast
J - žákyně
11:22:00
203
2005
OB Chrast
L - dorostenky
11:23:00
204
2005
OB Chrast
K - dorostenci
11:24:00
205
2005
OB Chrast
K - dorostenci
11:25:00
206
2003
OB Chrast
L - dorostenky
11:26:00
207
1978
OB Chrast
B - muži nad 40 let
11:27:00
208
1977
OB Chrast
B - muži nad 40 let
11:28:00
209
1990
OB Chrast
A - muži
11:29:00
210
1960
SK Choceň
D - muži nad 60 let
11:30:00
211
1998
OK Kamenice
F - ženy
11:31:00
212
1993
OK Kamenice
A - muži
11:32:00
213
1975
OB Chrast
B - muži nad 40 let
11:33:00
214
2005
OB Chrast
K - dorostenci
11:34:00
215
1970
OB Chrast
C - muži nad 50 let
11:35:00
216
2008
OB Chrast
I - žáci
11:36:00
217
1975
OB Chrast
B - muži nad 40 let
11:37:00
218
1987
VK Choceň
A - muži
11:38:00
219
1986
AC Choceň
A - muži
11:39:00
220
2008
TJ START Náchod
I - žáci
11:40:00
221
2005
TJ START Náchod
K - dorostenci
11:41:00
222
1971
TJ START Náchod
B - muži nad 40 let
11:42:00
223
2000
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:43:00
224
1996
MIZUNO TEAM
A - muži
11:44:00
225
1996
OK Kamenice
A - muži
11:45:00
226
2000
STG Česká Třebová
A - muži
11:46:00
227
1960
OOB Chrast
H - ženy nad 50 let
11:47:00
228
2003
šedová
L - dorostenky
11:48:00
229
2004
Hvězda Pardubice
K - dorostenci
11:49:00
230
1979
Hvězda Pardubice
G - ženy nad 40 let
11:50:00
231
1975
Hradec Králové
G - ženy nad 40 let
11:51:00
232
1954
OOB Chrast
D - muži nad 60 let
11:52:00
233
2011
AC a SK Vysoke Myto
J - žákyně
11:53:00
234
2008
AC a SK Vysoke Myto
I - žáci
11:54:00
235
1971
AC a SK Vysoke Myto
B - muži nad 40 let
11:55:00
236
2004
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:56:00
237
1969
KOB Ústí nad Orlicí
C - muži nad 50 let
11:57:00
238
2001
KOB Ústí nad Orlicí
F - ženy
11:58:00
239
1974
KOB Ústí nad Orlicí
G - ženy nad 40 let
11:59:00
240
1979
Praha
B - muži nad 40 let
12:00:00
241
1986
STG Choceň
A - muži
12:01:00
242
1963
Orel Česká Třebová
C - muži nad 50 let
12:02:00
243
1995
Orel Česká Třebová
A - muži
12:03:00
244
1991
AC Choceň
A - muži
12:04:00
245
2017
J - žákyně
12:05:00
246
1978
HaKi-Run
G - ženy nad 40 let
12:06:00
247
1977
HaKi Run
G - ženy nad 40 let
12:07:00
248
1980
Iscarex Česká Třebová
G - ženy nad 40 let
12:08:00
249
1986
AC Choceň
A - muži
12:09:00
250
1960
Atletický klub Iscarex Česká Třebová
D - muži nad 60 let
12:10:00
251
1997
AK Iscarex Česká Třebová
F - ženy
12:11:00
252
1996
AC Choceň
A - muži
12:12:00
253
2006
AC Choceň
J - žákyně
12:13:00
254
2006
AC Choceň
J - žákyně
12:14:00
255
2007
AC Choceň
I - žáci
12:15:00
256
1952
SKIVELO Olomouc
D - muži nad 60 let
12:16:00
257
2007
AC Choceň
I - žáci
12:17:00
258
2006
AC Choceň
I - žáci
12:18:00
259
2007
AC Choceň
I - žáci
12:19:00
260
2006
AC Choceň
J - žákyně
12:20:00
261
2008
AC Choceň
J - žákyně
12:21:00
262
2004
Tj Nové Město na Moravě z.s.
K - dorostenci
12:22:00
263
2007
Bike Freaks Holice
I - žáci
12:23:00
264
2005
Bike Freaks Holice
L - dorostenky
12:24:00
265
1973
SK Skalka - Podbřezí
B - muži nad 40 let
12:25:00
266
Vedra Ivo
1987
Pohodoví Pánkovia
A - muži
12:26:00
267
Dobrovodský Dušan
1978
Pohodoví Pánkovia
B - muži nad 40 let
12:27:00
268
1968
SRK
C - muži nad 50 let
12:28:00
269
1967
OK 99 Hradec Králové
H - ženy nad 50 let
12:29:00
270
2001
OK 99 Hradec Králové
F - ženy
12:30:00
271
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
B - muži nad 40 let
12:31:00
272
1967
Český veslařský klub Pardubice
C - muži nad 50 let
12:32:00
273
Vejražková Rozárka
2001
OOB TJ Turnov
F - ženy
12:33:00
274
1991
CTB Brandýs nad Orlicí
A - muži
12:34:00
275
1983
A - muži
12:35:00
276
1980
OB Chrast
B - muži nad 40 let
12:36:00
277
1983
OB Chrast
F - ženy
12:37:00
278
1980
KOB Dobruška
B - muži nad 40 let
12:38:00
279
-
12:39:00
280
1962
jarda yeti
C - muži nad 50 let
12:40:00
281
1974
FAJN TÝM
B - muži nad 40 let
12:41:00
282
1974
Running Team Nepolisy
B - muži nad 40 let
12:42:00
283
1979
SC Horní Jelení
G - ženy nad 40 let
12:43:00
284
1983
A - muži
12:44:00
285
1976
Jablonné nad Orlicí
G - ženy nad 40 let
12:45:00
286
Šulc Martin
1977
Jablonné nad Orlicí
B - muži nad 40 let
12:46:00
287
2001
Kross Bike Ranch team
A - muži
12:47:00
288
1988
KUO
F - ženy
12:48:00
289
1949
FGT Stolany
E - muži nad 70 let
12:49:00
290
Růžička Jakub
2000
Cyklo Bendl
A - muži
12:50:00
291
2004
Matyáš Lorenc
K - dorostenci
12:51:00
292
1953
AK Iscarex Česká Třebová
D - muži nad 60 let
12:52:00
293
Šutera Josef
2013
Atletika Policka
I - žáci
12:53:00
294
1981
Pavel Komárek
A - muži
12:54:00
295
1999
Dobroběh Vysoké Mýto
A - muži
12:55:00
296
1965
Korabka
C - muži nad 50 let
12:56:00
297
1986
Choceň
A - muži
12:57:00
298
1979
OK 99 Hradec Králové
B - muži nad 40 let
12:58:00
299
2008
OK 99 Hradec Králové
J - žákyně
12:59:00
300
1986
Atletika TJ Sokol Žamberk
A - muži
13:00:00
301
1979
Hasiči UO
B - muži nad 40 let
13:01:00
302
Hortlík Tomáš
1999
Ústí nad Orlicí
A - muži
13:02:00
303
1979
Pasivity Žamberk
G - ženy nad 40 let
13:03:00
304
1966
AC Choceň
H - ženy nad 50 let
13:04:00
305
1983
STG Choceň
F - ženy
13:05:00
306
1980
Choceň
B - muži nad 40 let
13:06:00
307
2002
Choceň
L - dorostenky
13:07:00
308
2002
Choceň
A - muži
13:08:00
309
2001
Petrů Tomáš
A - muži
13:09:00
310
Dockal Daniel
2005
TJ Jiskra Humpolec
K - dorostenci
13:10:00
311
1989
Jakub Jansa
A - muži
13:11:00
312
1993
Hvězda Pardubice Mizuno
A - muži
13:12:00
313
1992
HK Choceň
A - muži
13:13:00
314
1986
KNEDLÍK s OMÁČKOU
A - muži
13:14:00
315
1985
KNEDLÍK s OMÁČKOU
A - muži
13:15:00
316
-
13:16:00
317
2008
TJ Spartak první brněnská
I - žáci
13:17:00
318
2005
TJ Spartak první brněnská
K - dorostenci
13:18:00
319
1972
TJ Spartak první brněnská
B - muži nad 40 let
13:19:00
320
2009
Slavia Hradec Králové
J - žákyně
13:20:00
321
2009
Slavia Hradec Králové
I - žáci
13:21:00
322
1982
Slavia Hradec Králové
F - ženy
13:22:00
323
-
13:23:00
324
-
13:24:00
325
-
13:25:00
326
-
13:26:00
327
-
13:27:00
328
-
13:28:00
329
-
13:29:00
330
-
13:30:00
331
-
13:31:00
332
-
13:32:00
333
-
13:33:00
334
-
13:34:00
335
-
13:35:00
336
-
13:36:00
337
-
13:37:00
338
-
13:38:00
339
-
13:39:00
340
-
13:40:00
341
-
13:41:00
342
-
13:42:00
343
-
13:43:00
344
-
13:44:00
345
-
13:45:00
346
-
13:46:00
347
-
13:47:00
348
-
13:48:00
349
-
13:49:00
350
-
13:50:00
351
-
13:51:00
352
-
13:52:00
353
-
13:53:00
354
-
13:54:00
355
-
13:55:00
356
-
13:56:00
357
-
13:57:00
358
-
13:58:00
359
-
13:59:00
360
-
14:00:00
361
-
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři