Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 314
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete již pouze v neděli ráno na prezentaci do 9:45!
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1984
kvůli holkám
4x
25:45
2003
Penzion Pod Rozhlednou Vrbice
6x
16:43
1999
Prestige Cycling Team
1x
20:14
Císař Jan
1985
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
2000
OK Jihlava
3x
19:39
1995
OK Lokomotiva Pardubice
12x
21:54
Dula Martin
1988
Vysoké Mýto
-
-
2003
OK Lokomotiva Pardubice
2x
20:29
1998
OK Slavia Hradec Králové
7x
16:49
1988
K.O.B. Choceň
16x
18:00
1983
SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ
2x
23:01
2000
3D Fitness RT
8x
20:34
Hübl Radek
1988
Runsport team
-
-
1986
STG Choceň
1x
23:56
Jeřábek Jaromír
2000
Častolovice
-
-
Jílek Jan
1993
SKK Vysoké Mýto
-
-
2001
SK SRCH
11x
23:12
1983
ASU
8x
18:56
1987
AK Slatiňany
2x
24:10
1996
MIZUNO TEAM
7x
15:02
2001
CET
7x
18:44
1988
SK Severka Šumperk
2x
15:07
1989
SKK Vysoké Mýto
2x
22:22
1995
K.O.B. Choceň
20x
18:02
1984
Na punk
3x
19:16
1990
TJ Zálší
1x
27:32
1997
OB Opava
1x
20:08
1991
AC Choceň
15x
17:18
Novak Jakub
1989
Jakub Novak
-
-
1986
K.O.B. Choceň
22x
18:51
Pecháček Filip
1996
SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
-
1985
K.O.B. Choceň
26x
19:30
Pešek Pavel
1990
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
-
-
Petrnoušek Dominik
1999
Cykloprofi Goldfren
-
-
2002
OK Lokomotiva Pardubice
5x
19:37
1999
Orlov
6x
19:19
1998
ŠALI
1x
27:46
2000
OK Lokomotiva Pardubice
7x
16:37
2000
OK Lokomotiva Pardubice
7x
20:44
Růžička Jakub
2000
-
-
1986
AC Choceň
24x
17:16
1994
K.O.B. Choceň
10x
19:01
1983
CC Choceň
24x
20:32
1983
SOKOL ÚSTÍ NAD ORLICÍ
2x
21:39
1993
SKK Vysoké Mýto
3x
23:45
1986
1x
24:28
1990
OK Slavia Hradec Králové
3x
22:28
1989
OK 99 Hradec Králové
9x
19:07
1998
Zdenny
1x
25:36
1983
Kaliště
1x
19:40
1987
SKK Vysoké Mýto
8x
21:32
2003
K.O.B. Choceň
4x
19:35
2002
OK Lokomotiva Pardubice
5x
20:03
1983
K.O.B. Choceň
26x
17:43
2001
K.O.B. Choceň
16x
18:47
1987
VK Choceň
1x
24:24
2000
OK Slavia Hradec Králové
8x
18:54
1987
AK Iscarex Česká Třebová
3x
18:16
1988
Rzy
1x
29:45
2000
Běžecký klub Náchod
4x
16:24
muži nad 40 let
1975
CC Choceň
11x
21:01
Andrle Richard
1974
-
-
1979
Choceň
1x
21:34
Doubek Petr
1977
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
1979
Makej vole! Podcast – Trailrun.cz
4x
20:04
1979
4x
22:16
1981
OK Lokomotiva Pardubice
8x
21:12
1977
3x
20:30
1976
OK Slavia Hradec Králové
25x
16:50
1980
CC Choceň
1x
22:24
1977
K.O.B. Choceň
5x
27:57
1975
OK Lokomotiva Pardubice
25x
20:51
1979
Břehy
1x
25:13
Janespal Milan
1979
Běhej
-
-
Jeřábek Jaromír
1980
Častolovice
-
-
1974
Holice
2x
32:34
1973
SK SRCH
19x
23:39
1980
KOB Ústí nad Orlicí
9x
19:11
1975
Magnus orienteering
19x
17:50
1980
K.O.B. Choceň
3x
28:07
1981
1x
36:53
1977
OK 99 Hradec Králové
17x
22:45
Krupička Robert
1978
Runsport team
-
-
1978
OK Lokomotiva Pardubice
12x
19:02
1976
AK Iscarex Česká Třebová
1x
17:15
1974
Holice
2x
20:15
1974
FAJN TÝM
3x
26:07
1979
OK 99 Hradec Králové
15x
15:25
1975
OK Lokomotiva Pardubice
29x
20:54
1977
K.O.B. Choceň
26x
20:50
1980
SK Chrast
4x
20:14
1977
Penny Mann Litomyšl
1x
25:06
1981
KRB Chrudim
8x
20:09
1976
Choceň
6x
22:13
Petruželka Martin
1977
Běstovice
-
-
1976
CET
17x
17:26
1973
OK Lokomotiva Pardubice
3x
24:29
Pittner Roman
1974
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
-
-
1973
OK Jihlava
1x
19:18
1977
Orlov
10x
18:45
1974
CC Choceň
10x
19:44
1975
OK Slavia HK
5x
24:30
Renský Michal
1979
Běžecký klub Náchod
-
-
1979
trenovanibehu.cz
2x
23:34
1973
CC Choceň
12x
25:46
1978
OK Lokomotiva Pardubice
2x
19:10
1976
OK Slavia Hradec Králové
20x
17:30
1977
K.O.B. Choceň
9x
27:14
1979
K.O.B. Choceň
5x
23:28
1977
Řetůvka
1x
21:38
1976
TJ Sokol Maxičky
5x
17:20
1975
K.O.B. Choceň
29x
18:52
Švadlena Petr
1973
-
-
1973
SK Skalka - Podbřezí
3x
24:44
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
11x
19:45
1977
Vencl tým Ústí nad Orlicí
2x
23:10
1978
Těžkotonážníci Choceň
3x
27:28
Vojáček Vladimír
1974
-
-
1978
Polička
3x
25:08
Ziška Jan
1978
-
-
1982
K.O.B. Choceň
5x
24:04
muži nad 50 let
1963
CC Choceň
7x
21:53
1969
KOB Ústí nad Orlicí
9x
21:35
1968
1x
31:27
1971
Start Náchod
17x
18:52
Dvořák Pavel
1970
Dobroběh Vysoké Mýto
-
-
Fait Milan
1972
czechsporttiming.cz
-
-
1969
OK Lokomotiva Pardubice
22x
19:17
1964
3D Fitness RT
8x
21:08
1965
HO Dvůr Králové n/L
1x
29:05
1972
Bike Freaks Holice
3x
23:56
1971
SK SRCH
20x
22:32
1970
SK OOB Týniště nad Orlicí
5x
25:58
1968
CC Choceň
8x
24:08
1965
Hvězda Pardubice XX
18x
21:09
1971
Křížkovi
1x
33:09
1966
STG Choceň
5x
25:06
1966
K.O.B. Choceň
15x
21:16
1971
STG Choceň
4x
22:30
Morávek Václav
1968
-
-
1964
Skimen Sport
4x
24:24
1967
SK Donocykl Vysoké Mýto
1x
23:44
1972
LPU
13x
19:43
Pen Jan
1965
Prostě běž!
-
-
1965
K.O.B. Choceň
27x
21:10
1964
SK Donocykl
11x
17:40
1966
K.O.B. Choceň
13x
26:35
1966
Scheuer
7x
20:20
1966
Střední škola podnikání Vysoké Myto
1x
20:08
1964
Vodáci Lesnice
3x
28:14
1970
OB Česká Třebová
7x
21:52
1969
OOB Týniště nad Orlicí
8x
28:34
1971
DOBROBĚH
2x
21:05
1969
AK Iscarex Česká Třebová
16x
17:07
1963
Orel Česká Třebová
7x
24:08
muži nad 60 let
1957
OK 99 Hradec Králové
22x
23:21
1960
SK Choceň
14x
23:52
1958
Ústí nad Orlicí
6x
26:22
1958
K.O.B. Choceň
15x
24:27
1954
skp Rychnov n.kn
3x
27:02
1959
Sokol OB Žamberk
4x
23:07
1962
jarda yeti
1x
24:45
1953
AK Iscarex Česká Třebová
10x
21:51
1956
KRB Chrudim
13x
21:22
1960
AK Iscarex Česká Třebová
19x
17:10
1960
CC Choceň
25x
20:10
1956
Slezan Opava
12x
27:02
muži nad 70 let
1952
OK Lokomotiva Pardubice
20x
21:27
1949
Stolany
12x
21:56
1947
SKP Rychnov n.Kn.
12x
21:27
Pullman Miroslav
1950
trhová kamenice
-
-
1946
Runsport team
23x
21:56
1952
OK Lokomotiva Pardubice
26x
22:55
1952
Skivelo Olomouc
11x
19:50
ženy
Aschermannová Karolína
2000
OK Kamenice
-
-
Benešová Renata
1988
Choceň
-
-
1998
OK Kamenice
2x
20:09
2000
K.O.B. Choceň
9x
24:57
1998
K.O.B. Choceň
13x
25:03
Jonášová Lenka
1985
SK SRCH
-
-
1999
K.O.B. Choceň
3x
26:13
1997
HK Choceň
4x
27:39
2002
CET
6x
22:08
1993
OK Lokomotiva Pardubice
4x
21:05
1983
SK Chrast
10x
19:09
1996
TK Choceň
5x
23:09
Smolková Barbora
2003
KOB Tretra Praha
-
-
1988
K.O.B. Choceň
6x
28:45
1988
KUO
6x
23:42
Zítková Veronika
1985
DDM Choceň
-
-
1983
OK Lokomotiva Pardubice
15x
20:04
ženy nad 40 let
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
14x
25:23
1974
KOB Ústí nad Orlicí
8x
24:30
1975
AC Choceň
9x
25:44
1981
K.O.B. Choceň
2x
35:19
1975
OB Česká Třebová
7x
25:25
1980
Holingerovi
5x
26:02
1981
2x
23:31
Indrová Martina
1979
KOB Ústí nad Orlicí
-
-
Janespalová Pavlína
1977
Běhej
-
-
1976
Jablonné nad Orlicí
3x
25:16
Jeřábková Hana
1980
Častolovice
-
-
1974
SK OOB Týniště nad Orlicí
1x
31:17
Komárková Klára
1978
Komářice
-
-
1975
CET
9x
24:16
1979
BK Náchod
2x
22:27
1981
Choceň - Lhota
2x
26:11
Matoušková Monika
1980
Monika Matoušková
-
-
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
6x
25:14
1979
Orlov
1x
34:52
1981
K.O.B. Choceň
5x
22:59
1977
STG Choceň
3x
27:28
Švadlenova Renata
1975
-
-
1976
OK Lokomotiva Pardubice
9x
26:21
ženy nad 50 let
1968
STG Choceň
17x
28:54
1956
OK 99 Hradec Králové
21x
24:34
1966
SK Chrast
4x
23:20
1968
OK Lokomotiva Pardubice
2x
27:14
1967
OK 99 HK
9x
23:36
1972
K.O.B. Choceň
23x
23:40
1967
SRK
6x
25:54
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
14x
21:12
1972
PHK
17x
17:40
1963
Lenka Sejkorová
8x
28:50
1971
AK Iscarex Česká Třebová
1x
29:53
1968
OOB Týniště nad Orlicí
10x
26:06
1972
OOB Vamberk
9x
23:03
žáci
2009
CC Choceň
5x
30:30
2013
AC Choceň
2x
29:37
Duffek Antonín
2011
Kerhartice
-
-
2014
K.O.B. Choceň
1x
70:08
Hubáček Petr
2008
NMMOR
-
-
Jetmar Ondřej
2010
SKK Vysoké Mýto
-
-
Komárek Josef
2015
K.O.B. Choceň
-
-
2008
Křížkovi
2x
27:45
Liška Albert
2013
OK 99 Hradec Králové
-
-
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
-
-
2012
Orli Choceň
7x
28:03
Matoušek Alex
2009
K.O.B. Choceň
-
-
Prášil Adam
2009
OK Jihlava
-
-
Šafář Jakub
2011
OB Česká Třebová
-
-
Šafář Jan
2014
OB Česká Třebová
-
-
2013
K.O.B. Choceň
1x
36:55
2010
K.O.B. Choceň
2x
27:22
Voříšek Václav
2008
SKK Vysoké Mýto
-
-
žákyně
2010
K.O.B. Choceň
2x
32:06
Fenclová Hana
2010
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
Fukátková Ludmila
2010
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
Holingerová Alena
2010
Holingerovi
-
-
2009
K.O.B. Choceň
4x
34:57
2008
AC Choceň
3x
28:03
Janespalová Adéla
2010
DDM Choceň
-
-
Janespalová Daniela
2010
DDM Choceň
-
-
Kamenická Tereza
2008
NMMOR
-
-
2008
Komářice
3x
33:55
2009
K.O.B. Choceň
3x
28:22
Korbelová Tereza
2012
OK 99 Hradec Králové
-
-
2011
Křížkovi
2x
33:00
2011
OK Lokomotiva Pardubice
3x
35:05
2009
K.O.B. Choceň
3x
36:55
2009
OK Lokomotiva Pardubice
4x
30:56
Matoušková Lola
2012
Monika Matoušková
-
-
Munzarová Monika
2010
LPU
-
-
Němcová Natálie
2011
TJ Jiskra Litomyšl
-
-
2008
K.O.B. Choceň
2x
26:53
Spoustová Aneta
2008
AC Choceň
-
-
2012
STG Choceň
2x
44:53
Švorcová Karolína
2012
OB Horní Jelení
-
-
2010
DDM Choceň
1x
41:53
Zítková Simona
2011
DDM Choceň
-
-
dorostenci
2006
CC Choceň
4x
27:59
2007
K.O.B. Choceň
2x
26:10
2004
ATLETIKA Polička
1x
22:22
2004
OB Slavia Hradec Králové
4x
19:32
Dočkal Daniel
2005
NMMOR
-
-
2005
Start Náchod
7x
22:11
2006
2x
24:32
2006
Vencl tým Ústí nad Orlicí
2x
20:10
2006
Vencl tým Ústí nad Orlicí
6x
22:56
2004
NMMOR
3x
16:35
2007
AC Choceň
1x
25:30
2005
CET
1x
29:51
Kvapil Ondřej
2007
SKK Vysoké Mýto
-
-
Málek Michael
2005
Kenda Blboun
-
-
2007
Bike Freaks Holice
7x
21:06
2005
K.O.B. Choceň
4x
23:34
2004
OK Jihlava
1x
19:39
2005
OK Lokomotiva Pardubice
2x
21:05
2005
K.O.B. Choceň
4x
26:27
Podolský Petr
2005
OK Slavia Hradec Králové
-
-
2005
OOB Třebíč
1x
21:43
Sedlák Jakub
2005
SKK Vysoké Mýto
-
-
Sedlák Václav
2007
SKK Vysoké Mýto
-
-
2007
OK Lokomotiva Pardubice
2x
19:27
2006
OK Lokomotiva Pardubice
2x
20:39
2004
OK Lokomotiva Pardubice
4x
19:19
2004
Vencl tým Ústí nad Orlicí
3x
20:47
Vincenc Ondřej
2005
Vodáci Choceň
-
-
2007
AC Choceň
1x
26:16
2005
SKK Vysoké Mýto
1x
23:57
dorostenky
2006
AC Choceň
2x
26:26
2004
LPU
8x
22:53
2006
AC Choceň
3x
24:30
Čípová Aneta
2006
AK Iscarex Česká Třebová
-
-
2006
OK Lokomotiva Pardubice
5x
24:59
2007
SKK Vysoké Mýto
1x
32:58
Kaláčová Anna
2007
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
2006
K.O.B. Choceň
4x
26:29
2005
Bike Freaks Holice
6x
26:42
2007
OK Lokomotiva Pardubice
1x
24:37
2005
OK Lokomotiva Pardubice
2x
22:08
2006
K.O.B. Choceň
7x
37:49
2004
NMMOR
1x
24:51
2007
OK Lokomotiva Pardubice
1x
27:58
Hlavní partneři


Partneři


Akci podporují