Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 275
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete již pouze v neděli ráno na prezentaci do 9:45!
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1984
kvůli holkám
4x
25:45
1984
OB TJ SOKOL ŽAMBERK
5x
23:49
2000
OK Jihlava
3x
19:39
1995
OK Slavia Hradec Králové
1x
23:44
1995
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
12x
21:54
Dula Martin
1988
Vysoké Mýto
-
-
1991
SHK
2x
21:26
1988
K.O.B. Choceň
16x
18:00
2001
3D fitness RT
3x
21:20
1986
Atletika TJ Sokol Žamberk
1x
21:37
2000
3D fitness RT
8x
20:34
2001
SK SRCH
11x
23:12
1983
HK Choceň
2x
23:30
1986
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
12x
18:02
2000
Kafemysl
5x
26:12
1981
Pohodoví Pánkovia
1x
36:53
1988
Ondřej Kozák
1x
21:43
1989
Skk Vysoké Mýto
2x
22:22
1985
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
5x
19:20
1995
K.O.B. Choceň
20x
18:02
1999
K.O.B. Choceň
16x
15:31
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
3x
19:34
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
18:36
1997
OB Opava
1x
20:08
1986
K.O.B. Choceň
22x
18:51
1988
STG Choceň
3x
27:34
1985
K.O.B. Choceň
26x
19:30
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
5x
19:37
1998
Neuděláš nic
1x
27:46
1982
3DF race Team
4x
17:59
1984
OOB Albrechtice nad Orlicí
2x
24:46
1986
AC Choceň
24x
17:16
1994
K.O.B. Choceň
10x
19:01
1993
Skk Vysoké Mýto
3x
23:45
1986
K.O.B. Choceň
18x
24:00
1990
OK Slavia Hradec Králové
3x
22:28
1989
OK99 Hradec Králové
9x
19:07
1998
Chocen
1x
25:36
1987
Skk Vysoké Mýto
8x
21:32
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
5x
20:03
1983
K.O.B. Choceň
26x
17:43
Šutera Josef
2013
Atletika Polička
-
-
2001
K.O.B. Choceň
16x
18:47
1996
OK Jihlava
6x
16:56
1988
1x
29:45
1982
K.O.B. Choceň
5x
24:04
1982
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
15x
17:39
muži nad 40 let
1975
CC Choceň
11x
21:01
1978
6x
23:20
1976
Nasavrky bikers
5x
22:11
1973
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
13x
17:49
1977
Snad To Dam
3x
20:30
1976
OK Slavia Hradec Králové
25x
16:50
1977
K.O.B. Choceň
5x
27:57
1975
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
25x
20:51
1973
SK SRCH
19x
23:39
1980
KOB Ústí nad Orlicí
9x
19:11
1975
Magnus orienteering
19x
17:50
1980
K.O.B. Choceň
3x
28:07
1977
OK99
17x
22:45
1976
Nepasicky cyklo tým
5x
20:37
1979
OK 99 HK
15x
15:25
1975
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
3x
26:31
1975
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
29x
20:54
1977
Labeta Team
26x
20:50
1977
Chocen
13x
22:17
1981
Hasiči Račice nad Trotinou
3x
21:06
1977
Penny Mann Litomyšl
1x
25:06
1981
KRB Chrudim
8x
20:09
1976
FE-NO MEN
6x
22:13
1972
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
13x
19:43
1976
CET
17x
17:26
1973
OK Jihlava
1x
19:18
1975
OK Slavia Hradec Králové
5x
24:30
1975
SK Studenec
6x
28:05
1973
CC Choceň
12x
25:46
1978
OK Jihlava
2x
19:10
1976
OK Slavia Hradec Králové
20x
17:30
1981
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
5x
21:06
1977
K.O.B. Choceň
9x
27:14
1979
K.O.B. Choceň
5x
23:28
1977
Řetůvka
1x
21:38
1975
K.O.B. Choceň
29x
18:52
1973
SK Skalka - Podbřezí
3x
24:44
1978
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
7x
19:59
1972
OK Jihlava
1x
17:52
1977
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
9x
18:46
1978
Polička
3x
25:08
Vomočil Jiří
1972
Jiří Vomočil
-
-
muži nad 50 let
1969
KUO
9x
21:35
1968
OK Jihlava
1x
31:27
1971
TJ START Náchod
17x
18:52
1969
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
22x
19:17
1967
Český veslařský klub Pardubice
11x
25:04
1965
Jaroměř
1x
29:05
1966
4x
23:20
1971
SK SRCH
20x
22:32
1968
SRK
8x
22:10
1962
jarda yeti
1x
24:45
1965
Hvězda PA
18x
21:09
1967
K.O.B. Choceň
13x
20:41
1966
K.O.B. Choceň
15x
21:16
1965
Zářecká Lhota
5x
20:28
1969
OAV
11x
24:55
1967
SK Donocykl
1x
23:44
1965
K.O.B. Choceň
27x
21:10
1964
SK Donocykl
11x
17:40
1966
K.O.B. Choceň
13x
26:35
1966
Střední škola podnikaní VM
1x
20:08
1971
K.O.B. Choceň
2x
19:53
1964
Vodáci Lesnice
3x
28:14
1969
OOB Týniště nad Orlicí
8x
28:34
1969
AK Iscarex Česká Třebová
16x
17:07
1966
WKS Śląsk Wrocław
2x
19:35
muži nad 60 let
1960
SK-senior klub Choceň
14x
23:52
1958
Ústí nad Orlicí
6x
26:22
1955
K.O.B. Choceň
3x
24:06
1958
OK Slavia Hradec Králové
20x
18:57
1953
AK Iscarex Ćeská Třebová
10x
21:51
1956
KRB Chrudim
13x
21:22
1960
AK ISCAREX Česká Třebová
19x
17:10
1960
CC Choceň
25x
20:10
1956
Slezan Opava
12x
27:02
1953
Hvězda Pardubice, z.s.
9x
21:57
muži nad 70 let
1949
FGT Stolany
12x
21:56
1947
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
12x
21:27
1951
CET
18x
23:51
1946
runsport
23x
21:56
ženy
1983
STG Choceň
2x
26:04
2001
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
8x
24:15
1982
OK Slavia Hradec Králové
4x
26:42
1976
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
22x
18:12
1998
K.O.B. Choceň
13x
25:03
2002
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
23:09
1999
K.O.B. Choceň
3x
26:13
1997
HK Choceň
4x
27:39
Kotyzová Barbora
1997
Mostek
-
-
1988
Chocen
2x
30:12
1983
SK Chrast
10x
19:09
1992
AK Olymp Brno
3x
19:48
1999
K.O.B. Choceň
11x
22:22
Soukupová Eliška
1988
Javorek run
-
-
1997
AK ISCAREX Česká Třebová
5x
17:56
1988
K.O.B. Choceň
6x
28:45
2000
K.O.B. Choceň
2x
38:37
1996
TK Choceň
5x
23:09
1988
SK Studenec
2x
27:48
1997
AK Olomouc
4x
24:50
1988
STG Choceň
2x
27:33
1983
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
15x
20:04
ženy nad 40 let
1974
KUO
8x
24:30
1975
AC Choceň
9x
25:44
1981
K.O.B. Choceň
2x
35:19
1980
K.O.B. Choceň
5x
26:02
1976
Jablonné nad Orlicí
3x
25:16
Komárková Klára
1978
Chocen
-
-
1972
K.O.B. Choceň
23x
23:40
1972
PHK
17x
17:40
1981
K.O.B. Choceň
5x
22:59
1977
Idcarex
15x
24:09
1976
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
9x
26:21
1972
OOB Vamberk
9x
23:03
1977
Haki Run
2x
34:51
1978
HaKi-Run
2x
32:51
ženy nad 50 let
1968
OB TJ TŽ Třinec
5x
25:04
1968
K.O.B. Choceň
4x
30:14
1968
STG Choceň
17x
28:54
1964
HK Choceň
3x
29:19
1967
OK 99 HK
9x
23:36
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
14x
21:12
1963
AK ISCAREX Česká Třebová
8x
28:50
1958
Český veslařský klub Pardubice
9x
25:47
1971
AK ISCAREX Česká Třebová
1x
29:53
Synková Věra
1955
Věra Synková
-
-
1968
OOB Týniště nad Orlicí
10x
26:06
1969
OK99
2x
29:27
žáci
2009
CC Choceň
5x
30:30
2007
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
5x
21:40
2013
AC Choceň
2x
29:37
2014
K.O.B. Choceň
1x
70:08
Komárek Josef
2015
Chocen
-
-
2010
Nepasicky cyklo tým
4x
53:01
2007
Skk Vysoké Mýto
1x
34:06
2008
Křížkovi
2x
27:45
2012
Orli Choceň
7x
28:03
2009
Chocen
5x
28:53
2008
PHK
6x
19:06
2007
Bike Freaks Holice
7x
21:06
2007
OK Jihlava
1x
23:25
2009
OK Slavia Hradec Králové
3x
25:31
2007
OK Jihlava
2x
19:27
Šabatka Filip
2011
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
-
-
2009
K.O.B. Choceň
7x
30:46
2013
K.O.B. Choceň
1x
36:55
2010
K.O.B. Choceň
2x
27:22
Touc Jakub
2007
SK Skalka - Podbřezí
-
-
2008
Slezan Opava
1x
33:22
žákyně
Baranovičová Sarah
2008
AC Choceň
-
-
Berková Daniela
2008
KOB Ústí nad Orlicí
-
-
2010
Nasavrky bikers
2x
28:49
Dušková Markéta
2009
AC Choceň
-
-
2010
K.O.B. Choceň
2x
32:06
2009
K.O.B. Choceň
4x
34:57
2007
Skk Vysoké Mýto
1x
32:58
2008
OB Chrast
3x
27:04
2008
K.O.B. Choceň
3x
33:55
2009
K.O.B. Choceň
3x
28:22
2011
Křížkovi
2x
33:00
2011
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
3x
35:05
2009
K.O.B. Choceň
3x
36:55
2009
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
4x
30:56
2008
K.O.B. Choceň
2x
26:53
2007
OK Jihlava
1x
23:21
2007
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
1x
24:37
2009
OK Slavia Hradec Králové
3x
31:24
Spoustová Aneta
2008
AC Choceň
-
-
2012
STG Choceň
2x
44:53
2007
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
1x
27:58
2007
OK Jihlava
1x
22:46
dorostenci
2006
CC Choceň
4x
27:59
2003
Vrbice
6x
16:43
2004
Atletika Polička
1x
22:22
2004
OK Slavia Hradec Králové
7x
18:51
2005
TJ START Náchod
7x
22:11
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
20:10
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
7x
18:08
2006
LPU
6x
22:56
2003
NMMOR
1x
20:06
2006
AC Choceň
2x
22:26
2005
Cyklobendl
1x
23:22
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
20:06
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
19:08
2004
NMMOR
3x
16:35
2005
OB Chrast
2x
21:08
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
5x
19:58
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
1x
24:57
2005
K.O.B. Choceň
4x
23:34
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
1x
21:54
2004
OK Jihlava
1x
19:39
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
21:05
2005
K.O.B. Choceň
4x
26:27
2005
OOB Třebíč
1x
21:43
2003
K.O.B. Choceň
4x
19:35
2003
Idcarex
6x
17:49
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
4x
22:22
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
20:39
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
4x
19:19
2004
Vencl tým Ústí nad Orlicí
3x
20:47
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
19:24
2005
OK Jihlava
1x
19:58
dorostenky
2006
AC Choceň
2x
26:26
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
8x
22:53
2004
OK Střelka
1x
26:35
2006
AC Choceň
3x
24:30
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
1x
27:08
2006
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
5x
24:59
Jiskrová Kamila
2006
Běstovice
-
-
2004
AC Choceň
1x
27:59
Kološová Veronika
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
-
-
2004
SJH
1x
24:22
2006
AC Choceň
1x
26:29
2005
PHK
5x
21:20
2006
K.O.B. Choceň
4x
26:29
2005
Bike Freaks Holice
6x
26:42
2005
OK Střelka
1x
24:34
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
6x
26:37
2005
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
22:08
2004
NMMOR
3x
25:33
2006
K.O.B. Choceň
7x
37:49
2003
Vencl tým Ústí nad Orlicí
6x
20:28
2004
NMMOR
1x
24:51
2004
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
2x
29:16
2003
OK LOKOMOTIVA PARDUBICE
3x
23:49
2005
Skk Vysoké Mýto
1x
24:43
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři