Pokyny

INDIVIDUÁLNÍ MĚŘENÝ LESNÍ BĚH - MALÁ CENA VELKÉ VERANDY


Pořadatel

K.O.B. Choceň


Datum

neděle 28. 2. 2021


Centrum

Společné centrum NENÍ.
Je nutné dodržet platná nařízení vlády ČR a opatření PES platná v den běhu!
Každý, kdo se běhu zúčastní, se zavazuje dodržovat všechna platná protiepidemická opatření! V případě nedodržování opatření, bude běh okamžitě zrušen a start uzavřen. Prosíme Vás o maximální disciplínu.


Místo startu

Choceň - "Velká Veranda", 49°59'45"N, 16°12'10"E


Parkování

Není pořadateli nijak organizováno. Respektujte dopravní předpisy a omezení. Doporučená parkoviště na webových stránkách běhu.


Prezentace

NENÍ, dohlášky ani platby na místě nebudou možné. Startovní číslo si každý vyzvedne samoobslužně v startovním prostoru.


Start

Intervalový v čase 8:00 až 14:00, dle startovní listiny zveřejněné na webových stránkách běhu. V každé minutě bude startovat maximálně jeden účastník.
Prostor startu bude rozdělen do tří koridorů. V každém z koridorů se může nacházet vždy maximálně jeden účastník. Na start se dostavte přesně 3 minuty před svým startovním časem.
Každý závodník je sám zodpovědný za to, že se ve svůj startovní čas dostaví na start. Čas závodu se měří od startovního času vyznačeného na startovním čísle a ve startovní listině. Oficiálním časem závodu je středoevropský čas (CET).


Trať

4 300m po lesních cestách a pěšinách (400m asfalt), kopcovitý profil (převýšení 200m), značeno červenými fáborky, trať je shodná pro všechny kategorie, bližší informace zde


Cíl

Po doběhu si každý závodník samoobslužně vyzvedne účastnický balíček.


Informace

www.mcvv.org


Výsledky

www.mcvv.org


Vyhlášení výsledků

Vzhledem k opatřením nebude společné vyhlášení organizováno. Finanční ceny pro dospělé a veterány budou zaslány bankovním převodem. Věcné ceny pro mládež budou zaslány přepravní službou. Ocenění budou kontaktování po závodu e-mailem.


Organizační opatření

V prostoru startu / cíle:
Hlavní partneři
Akci podporují
Partneři