Výsledky
26. ročník - neděle 2. 12. 2018 (zataženo, tvrdá trať, sněhový poprašek, -1°C)
Výsledky předchozích ročníků?

Zajímají Vás výsledky předchozích ročníků? Ty naleznete ve Statistice

žáci
1.
2008
OK 99 Hradec Králové
20:17
2.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
20:24
3.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
20:30
4.
2006
TŘEBOVÁCI
21:08
5.
2004
OK Slavia Hradec Králové
21:28
6.
2004
SOS Mamuti z Lipovky
21:35
7.
2005
TŘEBOVÁCI
21:58
8.
2007
Bike Freaks Holice
22:04
9.
2007
Nasavrky bikers
22:08
10.
2004
OK Slavia Hradec Králové
22:25
11.
2004
Iscarex junior team Č.T.
22:26
12.
2006
Jiskra Ústí nad Orlicí
22:30
13.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
22:47
14.
2004
Orlov
23:39
15.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
23:47
16.
2004
K.O.B. Choceň
23:59
17.
2005
OK 99 Hradec Králové
24:28
18.
2008
SOS Mamuti z Lipovky
24:32
19.
2008
Marholdovi
25:26
20.
2006
CET
25:46
21.
2006
K.O.B. Choceň
26:09
22.
2006
Orlov
26:28
23.
2005
Vysoké Mýto
26:32
24.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
26:39
25.
2007
Orlov
26:56
26.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
27:04
27.
2007
Bike Freaks Holice
27:50
28.
2005
TJ Start Náchod
28:12
29.
2005
K.O.B. Choceň
28:18
30.
2006
Cyklocentrum Choceň
28:23
31.
2007
Tvoje Máma
29:05
32.
2004
K.O.B. Choceň
29:44
33.
2006
K.O.B. Choceň
30:01
34.
2007
Hradec Králové
30:11
35.
2009
Cyklocentrum Choceň
30:30
36.
2006
K.O.B. Choceň
30:43
37.
2008
Josef Štangler
31:23
38.
2009
Dvořisko
32:25
39.
2009
K.O.B. Choceň
32:37
40.
2004
K.O.B. Choceň
33:04
41.
2008
Slezan Opava - ATL i OB.
33:22
42.
2012
LABETA TEAM
33:24
43.
2009
Marholdovi
34:07
44.
2009
OK Lokomotiva Pardubice
35:25
45.
2008
TJ Start Náchod
37:04
46.
2010
Nepasicky cyklo tým
53:01
dorostenci
1.
2003
Vrbice
16:43
2.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
17:09
3.
2002
K.O.B. Choceň
17:13
4.
2001
OK Lokomotiva Pardubice
17:47
5.
2000
Nové Město na Moravě
17:59
6.
2003
OK 99 Hradec Králové
18:04
7.
2001
Vencl tým Ústí nad Orlicí
18:12
8.
2001
Jakub Šimek
18:27
9.
2000
AC Choceň
18:29
10.
2002
Nové Město na Moravě
18:36
11.
2001
K.O.B. Choceň
18:47
12.
2000
K.O.B. Choceň
19:19
13.
2000
K.O.B. Choceň
19:35
14.
2000
OK Slavia Hradec Králové
19:38
15.
2003
Hvězda Pardubice
19:39
16.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
20:23
2002
Potštejn
20:23
18.
2003
OK Slavia Hradec Králové
20:27
19.
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
20:34
20.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
20:41
21.
2001
KOB Ústí nad Orlicí
20:43
22.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
21:13
23.
2001
CET
21:27
24.
2003
K.O.B. Choceň
22:48
25.
2001
SK SRCH
23:12
26.
2001
Choceň
23:45
27.
2002
SKP Rychnov n.Kn.
23:59
28.
2000
K.O.B. Choceň
24:26
29.
2003
Choceň
24:56
30.
2003
SKP Rychnov n.Kn.
26:07
31.
2003
Hronov
28:20
muži
1.
1993
Hvězda Pardubice Mizuno team
14:45
2.
1999
K.O.B. Choceň
15:31
3.
1994
INOV-8 team
15:38
4.
1993
Iscarex Česká Třebová
16:13
5.
1996
Hvězda Pardubice z.s.
16:21
6.
1997
K.O.B. Choceň
16:33
7.
1995
SK OS Nové Město na Moravě
16:45
8.
1998
OK Slavia Hradec Králové
16:49
9.
1999
OK Lokomotiva Pardubice
16:52
10.
1996
OK Jihlava
17:10
11.
1979
OK 99 HK
17:52
12.
1989
OB Kotlářka
17:56
13.
1995
K.O.B. Choceň
18:02
14.
1997
FORD Ústí nad Orlicí
18:06
15.
1982
OK Lokomotiva Pardubice
18:15
1991
AC Choceň
18:15
17.
1980
KOB Dobruška
18:26
18.
1987
Hokejbal Česká Třebová
18:29
19.
1987
Iscarex Česká Třebová
18:31
20.
1985
Chlumec nad Cidlinou
18:32
21.
1998
OK Slavia Hradec Králové
18:47
1986
AC Choceň
18:47
23.
1994
K.O.B. Choceň
19:01
24.
1997
OK Slavia Hradec Králové
19:06
25.
1991
OK 99 Hradec Králové
19:07
1987
HORO Česká Třebová
19:07
27.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
19:08
28.
1997
Nové Město na Moravě
19:11
29.
1986
KOB Dobruška
19:13
30.
1999
K.O.B. Choceň
19:21
31.
1980
KOB Ústí nad Orlicí
19:28
32.
1988
K.O.B. Choceň
19:31
33.
1989
OK 99 Hradec Králové
19:34
1985
K.O.B. Choceň
19:34
35.
1986
K.O.B. Choceň
19:36
36.
1986
AC Choceň
19:41
37.
1985
SK Týniště nad Orlicí
19:44
1979
KaMikaze team
19:44
39.
1979
KOB Dobruška
19:48
40.
1980
OK Slavia Hradec Králové
19:56
41.
1986
Trail Losers
20:03
42.
1979
Trail RUN.CZ
20:04
43.
1983
WKS Śląsk
20:06
44.
1988
Dobruška
20:07
45.
1999
Prestige Cycling Team
20:14
46.
1991
MTBO Racing team Hradec Králové
20:19
47.
1990
Tvoje Máma
20:39
48.
1998
Spartak Rychnov nad Kněžnou
20:49
49.
1981
OK Lokomotiva Pardubice
21:06
50.
1987
NOTABLE
21:18
51.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
21:22
52.
1986
NOTABLE
21:25
53.
1995
AC Choceň
21:26
54.
1987
SKK Vysoké Mýto
21:32
1981
STG Choceň
21:32
56.
1979
Jan Doležal
21:34
1974
Jety
21:34
58.
1993
Choceň
21:44
59.
1983
K.O.B. Choceň
21:57
60.
1994
Ondřej Viktorín
22:00
61.
1997
Jan Gregar
22:23
62.
1991
Vysoké Mýto
23:00
63.
1980
Tvoje Máma
23:05
64.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
23:11
65.
1983
Presstextile
23:15
66.
1986
HK Choceň
23:20
67.
1986
Golden Gate
23:42
68.
1993
Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto, z.s.
23:45
69.
1979
K.O.B. Choceň
23:58
70.
1985
CHDP Sport Division
24:01
71.
1982
KSK Koldín, z.s.
24:04
72.
1979
Choceň
24:38
73.
1990
Choceň
24:49
74.
1992
25:05
75.
1997
Lanškroun
25:12
76.
1989
HK Choceň
25:14
77.
1997
Tvoje Máma
26:17
78.
1979
Praha
26:23
79.
1987
SK Spartak Slatiňany
26:47
80.
1981
STS Chvojkovice Brod
27:16
81.
1998
Český veslařský klub Pardubice
27:31
82.
1986
K.O.B. Choceň
27:59
83.
1986
HK Choceň
28:00
84.
1984
Choceň
28:38
85.
1988
OK Slavia Hradec Králové
29:17
86.
1988
Cycling Team Brandýs
29:48
87.
1980
Rychlé dcery - Pomalý táta
29:55
88.
1987
STG Choceň
32:11
89.
1985
CHDP Sport Division
32:49
90.
1994
Klub rekreačních běžců ČR
33:50
muži nad 40 let
1.
1969
Iscarex Česká Třebová
18:09
2.
1976
OK Slavia Hradec Králové
18:14
3.
1977
Orlov
19:01
4.
1976
OK Slavia Hradec Králové
19:19
1977
OK Lokomotiva Pardubice
19:19
6.
1971
K.O.B. Choceň
19:53
7.
1975
Magnus Orienteering
19:57
8.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
19:59
9.
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
20:12
10.
1977
Cyklo Profi Gold Fren
20:28
11.
1971
TJ Start Náchod
20:30
12.
1976
Nepasicky cyklo tým
20:37
13.
1971
OK 99 Hradec Králové
21:01
14.
1971
Běhám :-)
21:05
1975
K.O.B. Choceň
21:05
16.
1974
Orlov
21:08
1976
OK Lokomotiva Pardubice
21:08
18.
1974
SDH Vysoká u Holic
21:24
19.
1974
TŘEBOVÁCI
21:58
20.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
21:59
21.
1975
Cyklocentrum Choceň
22:03
22.
1978
GENARO Žampach
22:06
23.
1972
SRTG Česká Třebová
22:16
24.
1969
Choceňská mlékárna
22:18
25.
1969
KOB Ústí nad Orlicí
22:22
26.
1977
Cyklo Profi Gold Fren
22:28
27.
1974
GoMango
22:30
28.
1976
FE-NO-MEN TEAM
22:38
29.
1977
Dlouhá Třebová
23:10
30.
1974
SKP Rychnov n.Kn.
23:16
31.
1972
Polička
23:20
32.
1978
Cerekvice nad Loučnou
23:22
33.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
23:34
34.
1976
Nasavrky bikers
23:35
35.
1971
Bohemiarings Team
23:38
36.
1977
K.O.B. Choceň
23:53
37.
1971
Schiller TT Choceň
23:57
38.
1978
Marholdovi
24:06
39.
1978
Rychnov nad Kněžnou
24:14
40.
1976
SOS Mamuti z Lipovky
24:16
41.
1975
OK Slavia Hradec Králové
25:09
42.
1973
OK Lokomotiva Pardubice
25:10
43.
1969
Hronov
25:11
44.
1974
HK Letohrad
25:23
45.
1973
SK SRCH
25:30
46.
1977
HK Choceň
25:36
47.
1973
Cyklocentrum Choceň
25:46
48.
1970
OOB Týniště nad Orlicí
25:58
49.
1974
Dolní Dobrouč
26:07
50.
1969
Český veslařský klub Pardubice
26:09
1971
Jiří Toninger
26:09
52.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
26:47
53.
1969
OK Jihlava
26:50
54.
1971
SK SRCH
27:13
55.
1972
OK 99 Hradec Králové
27:21
56.
1974
Zahrádkáři Svatý Jiří
27:26
57.
1973
Jiráská Elen
27:52
58.
1977
K.O.B. Choceň
28:17
59.
1969
OOB Týniště nad Orlicí
28:34
60.
1969
Martin
28:50
61.
1978
Klub orientačního běhu Dobruška
28:51
62.
1975
SK Studenec
28:52
63.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
28:53
64.
1977
K.O.B. Choceň
29:03
65.
1971
Gags Bělečko
29:13
66.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
30:32
67.
1969
AR20
30:35
68.
1974
OK Lokomotiva Pardubice
30:47
69.
1977
Marholdovi
31:22
70.
1973
K.O.B. Choceň
32:30
71.
1974
Jety
32:34
72.
1977
LABETA TEAM
38:33
muži nad 50 let
1.
1960
Iscarex Česká Třebová
18:55
2.
1966
WKS "Śląsk"
19:35
3.
1964
SK Donocykl
20:38
4.
1965
Zářecká Lhota
20:56
5.
1964
Chládek aTintěra Pardubice
21:08
6.
1964
Žamberk
21:23
7.
1968
SRK
22:10
8.
1968
Hradec Králové
22:29
9.
1967
HK Choceň
23:02
10.
1968
OK 99 Hradec Králové
23:05
1965
K.O.B. Choceň
23:05
12.
1966
PAVEL ŠIMONEK - HVĚZDA PARDUBICE
23:15
13.
1968
Kcc Litomysl
23:30
14.
1960
Cyklocentrum Choceň
23:59
15.
1968
Cyklocentrum Choceň
24:08
16.
1959
Sokol OB Žamberk
24:10
17.
1966
K.O.B. Choceň
24:44
1966
Fajn tým
24:44
19.
1964
Skimen
24:45
20.
1960
SK-senior klub
25:41
21.
1966
TJ Sokol Jehnědí
26:04
22.
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
26:34
23.
1964
SK Kyšperk
26:36
24.
1966
STG Choceň
26:38
25.
1968
Gags Bělečko
27:04
26.
1966
K.O.B. Choceň
28:15
27.
1967
Český veslařský klub Pardubice
29:39
28.
1965
HK Choceň
30:15
29.
1965
Hvězda PA
30:53
muži nad 60 let
1.
1958
OK Slavia Hradec Králové
21:09
2.
1949
FGT Stolany
22:58
3.
1955
K.O.B. Choceň
24:23
4.
1952
OK 99 Hradec Králové
24:52
5.
1954
OK Lokomotiva Pardubice
25:50
6.
1958
K.O.B. Choceň
26:12
7.
1955
Sokol OB Žamberk
26:38
8.
1950
Počaply
26:50
9.
1954
SKP Rychnov n.Kn.
27:02
10.
1950
OB Česká Třebová
27:23
11.
1957
OK 99 Hradec Králové
27:48
12.
1957
OK Slavia Hradec Králové
28:19
13.
1956
OK 99 Hradec Králové
29:42
14.
1951
CET
29:45
15.
1958
Ústí nad Orlicí
29:46
16.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
30:18
17.
1951
K.O.B. Choceň
31:27
18.
1956
Slezan Opava - ATL i OB.
39:45
muži nad 70 let
1.
1946
K.O.B. Choceň
26:34
2.
1947
SKP Rychnov n.Kn.
29:24
3.
1946
activity lanškroun
34:03
žákyně
1.
2006
AC Choceň
24:30
2.
2004
KOB Ústí nad Orlicí
24:58
3.
2007
Sportcentrum Jičín
25:54
4.
2004
Nové Město na Moravě
26:16
5.
2006
K.O.B. Choceň
26:29
6.
2004
OK 99 Hradec Králové
26:32
7.
2006
K.O.B. Choceň
26:38
8.
2005
Bike Freaks Holice
26:52
9.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
27:04
10.
2009
Sportcentrum Jičín
27:56
11.
2006
Dvořisko
28:25
12.
2010
Nasavrky bikers
28:49
13.
2004
SDH Choceň
29:30
14.
2006
Jiráská Elen
29:51
15.
2004
Nepasicky cyklo tým
31:22
16.
2004
SDH Choceň
31:50
17.
2005
KOB Ústí nad Orlicí
31:56
18.
2010
SDH Vysoká u Holic
32:09
19.
2004
HK Choceň
32:17
20.
2009
Rychlé dcery - Pomalý táta
32:51
21.
2008
K.O.B. Choceň
33:54
22.
2006
K.O.B. Choceň
34:40
23.
2009
K.O.B. Choceň
34:57
24.
2009
OK Lokomotiva Pardubice
35:12
25.
2008
Rychlé dcery - Pomalý táta
36:21
26.
2010
Marholdovi
37:25
27.
2006
K.O.B. Choceň
38:54
dorostenky
1.
2001
K.O.B. Choceň
20:51
2.
2003
OK Jilemnice
20:56
3.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
22:14
4.
2000
K.O.B. Choceň
22:47
5.
2003
OK Slavia Hradec Králové
23:04
6.
2000
OK Slavia Hradec Králové
23:11
7.
2003
Jana Šedová
23:16
8.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
23:49
9.
2001
SOOB Rychnov nad Kněžnou
24:43
10.
2001
KOB Ústí nad Orlicí
25:17
11.
2000
KOB Ústí nad Orlicí
26:20
12.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
26:56
13.
2000
K.O.B. Choceň
27:20
14.
2001
OK Lokomotiva Pardubice
27:32
ženy
1.
1991
Iscarex Česká Třebová
17:28
2.
1972
OK 99 Hradec Králové
18:40
3.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
19:11
4.
1991
OK 99 Hradec Králové
20:01
5.
1999
OK Lokomotiva Pardubice
20:43
6.
1983
OK Lokomotiva Pardubice
21:07
1994
OK Lokomotiva Pardubice
21:07
8.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
21:11
9.
1998
Vencl tým Ústí nad Orlicí
21:22
10.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
22:38
11.
1984
Choceň
22:59
12.
1990
KOB Ústí nad Orlicí
23:00
13.
1990
Hvězda Pardubice
23:08
14.
1984
Iscarex
23:15
15.
1999
K.O.B. Choceň
23:31
16.
1986
OK Slavia Hradec Králové
23:35
17.
1981
OK Slavia Hradec Králové
23:49
18.
1996
TK Choceň
23:53
19.
1981
Vysoké Mýto
24:00
20.
1988
OK 99 Hradec Králové
24:41
21.
1980
Koldín - Rájec
26:02
22.
1997
Fakulta tělesné kultury
26:41
1983
Choceň
26:41
24.
1982
OK Slavia Hradec Králové
26:42
25.
1999
Klub rekreačních běžců ČR
26:44
26.
1998
K.O.B. Choceň
27:30
27.
1988
STG Choceň
27:33
28.
1985
WKS Śląsk
27:40
29.
1988
K.O.B. Choceň
28:45
30.
1979
Kunštát, Újezd
29:24
31.
1987
Šnečinky
31:13
32.
1999
Klub rekreačních běžců ČR
31:22
33.
1983
Chromeč
32:28
34.
1986
Petra Vysoke Myto
38:39
ženy nad 40 let
1.
1969
Hvězda PA
22:51
2.
1972
OB Vamberk
23:16
3.
1977
Sportcentrum Jičín
24:14
4.
1975
OK Jilemnice
24:19
5.
1972
K.O.B. Choceň
24:47
6.
1975
CET
25:22
7.
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
25:23
8.
1975
CET
25:51
9.
1975
OK 99 Hradec Králové
25:53
10.
1974
KOB Ústí nad Orlicí
25:58
11.
1976
SOS Mamuti z Lipovky
26:14
12.
1977
Šneci v běhu
26:26
1973
Jana Šedová
26:26
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
26:26
15.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
26:29
16.
1970
OK 99 Hradec Králové
27:19
17.
1977
Choceň
27:28
18.
1976
KOB Ústí nad Orlicí
27:53
19.
1969
K.O.B. Choceň
28:16
20.
1974
OK 99 Hradec Králové
28:23
21.
1973
K.O.B. Choceň
28:28
1972
HK Choceň
28:28
23.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
29:30
24.
1973
OK Lokomotiva Pardubice
30:11
25.
1975
AC Choceň
30:12
26.
1978
Rychnov nad Kněžnou
30:26
27.
1974
OOB Týniště nad Orlicí
31:17
28.
1978
Kateřina Nováková
31:23
29.
1977
HK Choceň
33:12
30.
1971
OK Lokomotiva Pardubice
33:13
31.
1975
K.O.B. Choceň
36:14
32.
1974
Čáslav
38:50
33.
1971
TJ Start Náchod
44:51
ženy nad 50 let
1.
1965
Silvita s.r.o.Ústí nad Orlicí
21:12
2.
1967
SRK
25:15
3.
1967
SOOB Rychnov nad Kněžnou
27:00
4.
1958
Český veslařský klub Pardubice
27:08
5.
1968
OOB Týniště nad Orlicí
28:22
6.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
28:52
7.
1968
Choceň
28:54
8.
1963
Iscarex Česká Třebová
29:10
9.
1964
HK Choceň
30:14
10.
1956
OK 99 Hradec Králové
30:15
11.
1964
HK Choceň
30:18
12.
1968
K.O.B. Choceň
34:30
13.
1962
Brušperk
40:14
14.
1968
Hradec Králové
42:45
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři