Startovní listina
Počet přihlášených závodníků chystajících se na nedělní závod je: 411
st. čas
st. číslo
jméno
ročník
klub
kategorie
10:15:00
1
1975
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:15:00
601
1972
K.O.B. Choceň
G - ženy nad 40 let
10:15:15
2
1946
K.O.B. Choceň
E - muži nad 70 let
10:15:15
602
1998
K.O.B. Choceň
F - ženy
10:15:30
3
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:15:30
603
1999
K.O.B. Choceň
F - ženy
10:15:45
4
1965
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:15:45
604
1973
K.O.B. Choceň
G - ženy nad 40 let
10:16:00
5
1983
K.O.B. Choceň
A - muži
10:16:00
605
1981
K.O.B. Choceň
F - ženy
10:16:15
6
1985
K.O.B. Choceň
A - muži
10:16:15
606
1980
K.O.B. Choceň
F - ženy
10:16:30
607
1968
K.O.B. Choceň
H - ženy nad 50 let
10:16:30
7
1986
K.O.B. Choceň
A - muži
10:16:45
608
2005
K.O.B. Choceň
I - žáci
10:16:45
8
1986
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:00
609
2005
K.O.B. Choceň
I - žáci
10:17:00
9
1995
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:15
10
1994
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:15
610
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:17:30
11
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:17:30
611
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:17:45
12
1999
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:45
612
2009
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:18:00
613
2008
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:18:15
14
Šimek Vojtěch
2010
K.O.B. Choceň
I - žáci
10:18:15
614
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:18:30
15
1979
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:18:30
615
2009
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:18:45
16
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:18:45
616
2008
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:19:00
17
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:19:00
617
2006
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:19:15
18
1973
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:19:15
618
2003
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
10:19:30
19
2004
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
10:19:30
619
2004
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
10:19:45
20
1966
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:19:45
620
2007
K.O.B. Choceň
I - žáci
10:20:00
21
1997
K.O.B. Choceň
A - muži
10:20:00
621
1966
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:20:15
22
1988
K.O.B. Choceň
A - muži
10:20:15
622
1967
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:20:30
23
1958
K.O.B. Choceň
D - muži nad 60 let
10:20:30
623
1976
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:20:45
24
1951
K.O.B. Choceň
D - muži nad 60 let
10:20:45
624
1980
K.O.B. Choceň
A - muži
10:21:00
25
2010
Nepasycký cyklotým
I - žáci
10:21:00
625
1956
OK99 Hradec Králové
H - ženy nad 50 let
10:21:15
626
Ulrichová Ema
2010
Jitka Ulrichová Choceň
J - žákyně
10:21:30
27
2009
Cyklocentrum Choceň
I - žáci
10:21:45
628
2011
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
10:22:00
29
2009
Slavia Hradec Králové
I - žáci
10:22:15
630
2009
Slavia Hradec Králové
J - žákyně
10:22:30
31
2008
OK Lokomotiva Pardubice
I - žáci
10:22:45
632
2008
AC Choceň,soplek
J - žákyně
10:23:00
33
2006
Cyklocentrum Choceň
I - žáci
10:23:00
633
2006
OB Chrast
J - žákyně
10:23:15
634
2010
K.O.B. Choceň
J - žákyně
10:23:30
35
1991
CTB Brandýs nad Orlicí
A - muži
10:23:45
636
2008
OB Chrast
J - žákyně
10:24:00
37
2005
OK Lokomotiva Pardubice
I - žáci
10:24:00
637
2006
OB Chrast
J - žákyně
10:24:15
638
2007
OB Chrast
J - žákyně
10:24:30
39
2007
ZŠ Trstěnice
I - žáci
10:24:30
639
2005
OB Chrast
J - žákyně
10:24:45
40
2009
Choceň
I - žáci
10:24:45
640
Beránková Lenka
2008
Hradec Králové
J - žákyně
10:25:00
41
1971
SK SRCH
B - muži nad 40 let
10:25:00
641
1973
SK SRCH
B - muži nad 40 let
10:25:15
642
2009
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
10:25:30
43
2007
SKK Vysoké Mýto
I - žáci
10:25:30
643
1975
AC Choceň
G - ženy nad 40 let
10:25:45
44
1977
Choceň
B - muži nad 40 let
10:25:45
644
2005
KOB Ústí nad Orlicí
J - žákyně
10:26:00
45
Sejkora Matěj
2007
ZŠ Trstěnice
I - žáci
10:26:00
645
2005
SKK Vysoké Mýto
J - žákyně
10:26:15
46
1977
Labeta Team
B - muži nad 40 let
10:26:15
646
2007
ZŠ Trstěnice
J - žákyně
10:26:30
47
2006
AC Choceň,soplek
I - žáci
10:26:45
48
2012
Labeta Team
I - žáci
10:26:45
648
2006
AC Choceň,soplek
J - žákyně
10:27:00
49
2007
OB Chrast
I - žáci
10:27:15
50
2007
Tvoje Máma
I - žáci
10:27:15
650
1980
Tvoje Máma
A - muži
10:27:30
51
2005
SKK Vysoké Mýto
I - žáci
10:27:45
652
2006
AC Choceň,soplek
J - žákyně
10:28:00
53
2005
OB Chrast
I - žáci
10:28:15
654
2005
TJ Nové Město na Moravě z.s.
J - žákyně
10:28:30
55
2007
Orlov
I - žáci
10:28:45
56
1978
Choceň
B - muži nad 40 let
10:28:45
656
2008
Choceň
I - žáci
10:29:15
658
2005
Anděla Krejčová
J - žákyně
10:29:45
60
2006
Orlov
I - žáci
10:29:45
660
2006
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
10:30:15
662
2005
ZŠ Trstěnice
J - žákyně
10:30:45
64
2006
CET
I - žáci
10:30:45
664
2010
Nasavrky bikers
J - žákyně
10:31:15
666
2005
OK Lokomotiva Pardubice
J - žákyně
10:31:45
68
2005
OB Chrast
I - žáci
10:32:15
670
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
G - ženy nad 40 let
10:32:45
72
Keller Filip
2005
OB Chrast
I - žáci
10:33:15
674
2005
BIKE FREAKS HOLICE
J - žákyně
10:33:45
76
2007
Nasavrky bikers
I - žáci
10:34:15
678
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
G - ženy nad 40 let
10:34:45
680
2006
AC Choceň
J - žákyně
10:34:45
80
2005
OK Lokomotiva Pardubice
I - žáci
10:35:45
84
2007
BIKE FREAKS HOLICE
I - žáci
10:36:15
686
1946
Activity Lanškroun
E - muži nad 70 let
10:36:15
86
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
C - muži nad 50 let
10:36:45
688
1947
SKP Rychnov n.Kn.
E - muži nad 70 let
10:37:15
90
2008
OK99 Hradec Králové
I - žáci
10:37:30
691
1956
SOP
D - muži nad 60 let
10:37:30
91
1966
Střední škola podnikání Vysoké Mýto
C - muži nad 50 let
10:37:45
692
1954
LEGALsport Pardubice
D - muži nad 60 let
10:38:00
693
1951
KaMikaze team
D - muži nad 60 let
10:38:00
93
1969
SKP Rychnov n. Kn.
C - muži nad 50 let
10:38:15
694
1952
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:38:15
94
1974
Zahrádkáři Svatý Jiří
B - muži nad 40 let
10:38:30
695
1951
CET
D - muži nad 60 let
10:38:30
95
1962
jarda yeti
C - muži nad 50 let
10:38:45
696
1957
Slavia Hradec Králové
D - muži nad 60 let
10:39:00
697
1957
OK99 Hradec Králové
D - muži nad 60 let
10:39:00
97
1965
OK99
C - muži nad 50 let
10:39:15
698
1954
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:39:30
699
1957
SOOB Rychnov nad Kněžnou
D - muži nad 60 let
10:39:30
99
1965
Hvězda SKP Pardubice
C - muži nad 50 let
10:39:45
100
1964
Choceň
C - muži nad 50 let
10:39:45
700
1952
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:40:00
101
1965
HK Choceň
C - muži nad 50 let
10:40:15
702
1953
Iscarex Česká Třebová
D - muži nad 60 let
10:40:30
103
1967
ČVK Pardubice
C - muži nad 50 let
10:40:30
703
1956
KRB Chrudim
D - muži nad 60 let
10:40:45
704
1959
LK Šumperk
D - muži nad 60 let
10:41:00
105
1969
OOB Týniště nad Orlicí
C - muži nad 50 let
10:41:15
706
1950
Atletika Polička
D - muži nad 60 let
10:41:30
107
1966
STG Choceň
C - muži nad 50 let
10:42:00
109
1969
ČVK Pardubice
C - muži nad 50 let
10:42:15
110
1963
CET
C - muži nad 50 let
10:42:15
710
1958
Slavia Hradec Králové
D - muži nad 60 let
10:42:30
111
1966
TJ Sokol Jehnědí
C - muži nad 50 let
10:42:30
711
1962
Brušperk
H - ženy nad 50 let
10:42:45
712
1966
Hemže
H - ženy nad 50 let
10:43:00
113
1960
SK Choceň
C - muži nad 50 let
10:43:00
713
1958
Pňovice
H - ženy nad 50 let
10:43:15
714
1968
OOB Týniště nad Orlicí
H - ženy nad 50 let
10:43:30
115
1969
Hronov
C - muži nad 50 let
10:43:30
715
1958
Choceň - běh pro radost
H - ženy nad 50 let
10:44:00
717
1964
HK Choceň
H - ženy nad 50 let
10:44:15
718
1964
HK Choceň
H - ženy nad 50 let
10:44:30
719
1963
AK ISCAREX Česká Třebová
H - ženy nad 50 let
10:44:45
120
1966
Pasivity Žamberk
C - muži nad 50 let
10:44:45
720
1968
Michaela Bašarinová Choceň
H - ženy nad 50 let
10:45:00
721
1960
OK Lokomotiva Pardubice
H - ženy nad 50 let
10:45:30
123
1964
Skimen
C - muži nad 50 let
10:45:30
723
1967
SOOB Rychnov nad Kněžnou
H - ženy nad 50 let
10:46:00
125
1968
Cyklocentrum Choceň
C - muži nad 50 let
10:46:00
725
1968
TJ TŽ OB Třinec
H - ženy nad 50 let
10:46:30
127
1960
Cyklocentrum Choceň
C - muži nad 50 let
10:46:30
727
1966
OB Chrast
H - ženy nad 50 let
10:47:00
129
1969
OK Lokomotiva Pardubice
C - muži nad 50 let
10:47:15
730
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
H - ženy nad 50 let
10:47:30
131
1967
HK Choceň
C - muži nad 50 let
10:47:30
731
1979
Choceň
G - ženy nad 40 let
10:48:00
133
1969
KOB Ústí nad Orlicí
C - muži nad 50 let
10:48:00
733
1974
SKP Rychnov n.Kn.
G - ženy nad 40 let
10:48:30
135
1966
Lanškoun
C - muži nad 50 let
10:48:30
735
1979
Kunštát
G - ženy nad 40 let
10:49:00
737
1979
Hvězda SKP Pardubice
G - ženy nad 40 let
10:49:15
138
1964
SK Donocykl
C - muži nad 50 let
10:49:30
139
1969
Iscarex Česká Třebová
C - muži nad 50 let
10:49:30
739
Beránková Eva
1971
Hradec Králové
G - ženy nad 40 let
10:49:45
140
1960
Iscarex Česká Třebová
C - muži nad 50 let
10:50:00
141
1975
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
10:50:00
741
Píšová Věra
1975
Hradec Králové
G - ženy nad 40 let
10:50:30
143
1977
OB Chrast
B - muži nad 40 let
10:50:30
743
Ulrichová Jitka
1976
Jitka Ulrichová Choceň
G - ženy nad 40 let
10:51:00
145
1974
Running Team Nepolisy
B - muži nad 40 let
10:51:00
745
1979
Orlov
G - ženy nad 40 let
10:51:30
147
1976
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:51:30
747
1975
Vysoké Mýto
G - ženy nad 40 let
10:52:00
149
1975
OB Chrast
B - muži nad 40 let
10:52:00
749
1976
Jablonné nad Orlicí
G - ženy nad 40 let
10:52:15
150
1973
CAFE59
B - muži nad 40 let
10:52:30
751
1976
Běh za Jonáše
G - ženy nad 40 let
10:53:00
153
1979
Ústí / Nekoř
B - muži nad 40 let
10:53:00
753
1977
Choceň
G - ženy nad 40 let
10:53:30
155
Kužma Petr
1972
Rozběháme Ústí nad Orlicí
B - muži nad 40 let
10:54:00
157
Pejřimovský Petr
1973
Choceň
B - muži nad 40 let
10:54:30
159
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
B - muži nad 40 let
10:55:00
161
1971
Choceň
B - muži nad 40 let
10:55:30
163
1974
Sokol Žamberk
B - muži nad 40 let
10:56:00
165
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:56:30
167
1971
Zdiby
B - muži nad 40 let
10:57:00
169
1974
FAJN TÝM
B - muži nad 40 let
10:57:15
170
1973
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
10:58:00
173
1971
Choceň
B - muži nad 40 let
10:58:30
175
1979
Praha
B - muži nad 40 let
10:58:30
775
1974
KOB Ústí nad Orlicí
G - ženy nad 40 let
10:59:00
177
1975
STH SK Studenec
B - muži nad 40 let
10:59:00
777
1973
G - ženy nad 40 let
10:59:30
779
1977
Iscarex
G - ženy nad 40 let
10:59:45
180
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:00:00
781
1975
Ok99hk
G - ženy nad 40 let
11:00:30
183
1975
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:00:30
783
1975
CET
G - ženy nad 40 let
11:01:00
185
1970
OOB Týniště nad Orlicí
B - muži nad 40 let
11:01:00
785
1975
CET
G - ženy nad 40 let
11:01:30
187
1979
Choceň
B - muži nad 40 let
11:01:30
787
1975
OK Jilemnice
G - ženy nad 40 let
11:02:00
189
1978
Rychnov nad Kněžnou
B - muži nad 40 let
11:02:00
789
1972
OB Vamberk
G - ženy nad 40 let
11:02:15
190
1976
Choceň
B - muži nad 40 let
11:02:15
790
1972
OK99 Hradec Králové
G - ženy nad 40 let
11:02:30
191
1971
Bohemia Rings Team
B - muži nad 40 let
11:02:30
791
2004
TJ atletika Svitavy
L - dorostenky
11:03:00
193
1976
Nasavrky bikers
B - muži nad 40 let
11:03:00
793
2002
Vencl tým Ústí nad Orlicí
L - dorostenky
11:03:30
195
1974
SKP Rychnov n.Kn.
B - muži nad 40 let
11:03:30
795
2002
Výprachtice
L - dorostenky
11:04:00
197
1977
Dlouhá Třebová
B - muži nad 40 let
11:04:00
797
2002
Choceň
L - dorostenky
11:04:30
199
1976
FE-NO MEN
B - muži nad 40 let
11:04:30
799
2003
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:04:45
200
1976
CET
B - muži nad 40 let
11:04:45
800
2011
Nymburk
J - žákyně
11:05:00
801
1983
Nymburk
F - ženy
11:05:30
203
1972
Česká Třebová
B - muži nad 40 let
11:05:30
803
2003
OB Chrast
L - dorostenky
11:06:15
206
1975
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
11:06:30
807
2003
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:07:00
209
1978
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:07:00
809
2004
SDH Choceň
L - dorostenky
11:07:30
811
2003
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:07:45
212
1974
Martin Bureš
B - muži nad 40 let
11:08:00
813
2001
KOB Ústí nad Orlicí
L - dorostenky
11:08:30
815
2004
KOB Ústí nad Orlicí
L - dorostenky
11:09:00
817
2001
OK99 Hradec Králové
L - dorostenky
11:09:30
819
2003
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:09:45
220
1974
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
11:09:45
820
2003
Vencl tým Ústí nad Orlicí
L - dorostenky
11:10:15
222
1976
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:10:15
822
2003
Slavia Hradec Králové
L - dorostenky
11:10:45
224
1976
Nepasycký cyklotým
B - muži nad 40 let
11:10:45
824
2002
OK99 Hradec Králové
L - dorostenky
11:11:15
226
1977
Cyklo Profi Golf Fren
B - muži nad 40 let
11:11:15
826
2002
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:11:45
228
1973
Czech Outdoor Extréme Team
B - muži nad 40 let
11:11:45
828
2003
OK Lokomotiva Pardubice
L - dorostenky
11:12:00
829
2003
OK Jilemnice
L - dorostenky
11:12:15
230
1976
Splašená lokomotiva Chlumec n
B - muži nad 40 let
11:12:15
830
2010
Choceň
J - žákyně
11:12:30
831
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
11:12:45
232
1978
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:13:00
833
2003
Hronov
K - dorostenci
11:13:15
234
1979
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:13:30
835
2002
Nasavrky bikers
K - dorostenci
11:13:45
236
1971
Czech Outdoor Extréme Team
B - muži nad 40 let
11:14:00
237
1979
KaMikaze team
B - muži nad 40 let
11:14:00
837
2002
SKP Rychnov n. Kn.
K - dorostenci
11:14:30
839
2004
TJ Nové Město na Moravě z.s.
K - dorostenci
11:14:45
240
1977
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:15:00
841
2001
Pasivity Žamberk
K - dorostenci
11:15:15
242
1973
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:15:30
843
2004
Slavia Hradec Králové
K - dorostenci
11:15:45
244
1976
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:16:00
845
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
11:16:15
246
1975
Hvězda SKP Pardubice
B - muži nad 40 let
11:16:30
247
1979
OK99 Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:16:30
847
2002
SKP Rychnov n.Kn.
K - dorostenci
11:16:45
248
1977
Cyklocentrum Choceň
B - muži nad 40 let
11:17:00
249
1976
Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:17:00
849
2004
Cyklocentrum Choceň
K - dorostenci
11:17:30
251
1980
Sokol Česká Třebová
A - muži
11:17:30
851
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
11:17:45
252
1982
Hasiči Račice nad Trotinou
A - muži
11:18:00
253
1981
Choceňák a Vamberáci
A - muži
11:18:00
853
2004
Dlouhá Třebová
K - dorostenci
11:18:15
254
1983
Ústí / Nekoř
A - muži
11:18:30
855
2004
Slavia Hradec Králové
K - dorostenci
11:18:45
256
2000
Horní Jelení
A - muži
11:19:00
857
2001
CET
K - dorostenci
11:19:15
258
1986
MatKrys
A - muži
11:19:15
858
2003
Slavia Hradec Králové
K - dorostenci
11:19:30
259
1984
kvůli holkám
A - muži
11:19:30
859
2002
SK OS Nové Město na Moravě
K - dorostenci
11:19:45
260
1985
Kyšperk Ski Team / Synové výčepu
A - muži
11:19:45
860
2002
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
11:20:15
262
1992
Buffalo Team OK Jihlava
A - muži
11:20:15
862
2002
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
K - dorostenci
11:20:30
263
1985
CHDP Sport Division
A - muži
11:20:45
264
1990
HK Choceň
A - muži
11:20:45
864
2003
Iscarex
K - dorostenci
11:21:00
265
1981
Miroslav Šlégr
A - muži
11:21:15
266
Behan Mirek
1979
Chdp
A - muži
11:21:15
866
2001
OK99 Hradec Králové
K - dorostenci
11:21:30
267
1994
Petr Dostál
A - muži
11:21:30
867
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
11:21:45
268
Chasák Leoš
1980
Ústí / Nekoř
A - muži
11:21:45
868
2003
Hvězda SKP Pardubice
K - dorostenci
11:22:00
869
2004
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenci
11:22:15
270
1980
Choceňák a Vamberáci
A - muži
11:22:15
870
Toborek Jakub
2003
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
11:22:30
871
1955
K.O.B. Choceň
D - muži nad 60 let
11:22:45
272
1984
Choceňák a Vamberáci
A - muži
11:23:00
873
2001
Kross Bkeranch TEAM
K - dorostenci
11:23:15
274
1984
Nymburk
A - muži
11:23:15
874
2001
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
11:23:30
275
2013
AC Choceň
I - žáci
11:23:30
875
2001
Vencl tým Ústí nad Orlicí
K - dorostenci
11:23:45
276
Lněnička Jan
1994
Rozběháme Hradec Králové
A - muži
11:23:45
876
2003
OK99 Hradec Králové
K - dorostenci
11:24:15
278
1999
SKP Rychnov n. Kn.
A - muži
11:24:15
878
2002
K.O.B. Choceň
K - dorostenci
11:24:45
280
1988
STG Choceň
A - muži
11:24:45
880
2003
PENZION VRBICE
K - dorostenci
11:25:00
881
1986
Vysoké Mýto
F - ženy
11:25:15
282
1985
TJ Nové Město na Moravě z.s.
A - muži
11:25:30
883
1997
Kristýna
F - ženy
11:25:45
284
1983
Ústí / Nekoř
A - muži
11:26:00
285
1985
SDH Hemže
A - muži
11:26:00
885
1981
Choceň
F - ženy
11:26:15
286
Novák Josef
1997
Brzdy Horní Čermná
A - muži
11:26:30
887
1993
Lucie Bartošková
F - ženy
11:26:45
288
1980
Choceň
A - muži
11:27:00
889
1985
OB TJ Sokol Žamberk
F - ženy
11:27:15
290
2000
Synové
A - muži
11:27:30
891
1981
Michaela Němcová
F - ženy
11:27:45
292
1989
SKK Vysoké Mýto
A - muži
11:28:00
893
Myšáková Sandra
1998
Rozběháme Ústí nad Orlicí
F - ženy
11:28:15
294
Urbánek Michal
1983
STG Choceň
A - muži
11:28:30
895
Šlégrová Alena
1982
Újezd u Chocně
F - ženy
11:28:45
296
1984
OOB Albrechtice nad Orlicí
A - muži
11:29:00
897
1984
Denisa Travnickova
F - ženy
11:29:15
298
1999
Vysoké Mýto
A - muži
11:29:30
899
1996
Challenger
F - ženy
11:29:45
300
1982
KSK Koldín, z.s.
A - muži
11:30:00
901
1996
OK99 Hradec Králové
F - ženy
11:30:15
302
1984
OB TJ Sokol Žamberk
A - muži
11:30:30
903
1981
CET
F - ženy
11:30:45
304
1983
Dobříkov
A - muži
11:31:00
905
1981
Šárka Vlčková
F - ženy
11:31:15
306
1989
HK Choceň
A - muži
11:31:30
907
1982
Slavia Hradec Králové
F - ženy
11:31:45
308
1985
CHDP Sport Division
A - muži
11:32:00
909
1997
FTK Olomouc
F - ženy
11:32:15
310
1981
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:32:30
911
1997
OB Chrast
F - ženy
11:32:45
312
1982
A - muži
11:33:00
913
1988
STH SK Studenec
F - ženy
11:33:15
314
1995
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:33:30
915
1996
TK Choceň
F - ženy
11:33:45
316
1995
Orel Česká Třebová
A - muži
11:33:45
916
1986
Canmore
F - ženy
11:34:00
317
1986
HK Choceň
A - muži
11:34:00
917
1981
Slavia Hradec Králové
F - ženy
11:34:15
318
1985
Lichkov
A - muži
11:34:30
919
1980
OB Chrast
F - ženy
11:34:45
320
1981
STG Choceň
A - muži
11:34:45
920
1999
AK Moravský Krumlov
F - ženy
11:35:00
321
1986
AC Choceň
A - muži
11:35:00
921
1997
Slavia Hradec Králové
F - ženy
11:35:15
322
1995
AC Choceň
A - muži
11:35:30
923
1990
Čistá
F - ženy
11:35:45
324
1990
CET
A - muži
11:36:00
925
2000
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy
11:36:15
326
1980
Slavia Hradec Králové
A - muži
11:36:30
927
1990
KOB Ústí nad Orlicí
F - ženy
11:36:45
328
1985
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
A - muži
11:37:00
929
2000
Slavia Hradec Králové
F - ženy
11:37:15
330
1986
AC Choceň
A - muži
11:37:30
931
1984
Choceň
F - ženy
11:37:45
332
2000
Slavia Hradec Králové
A - muži
11:38:00
333
1983
Presstextile
A - muži
11:38:00
933
2000
SK OS Nové Město na Moravě
F - ženy
11:38:15
334
1989
OK99 Hradec Králové
A - muži
11:38:30
935
1985
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy
11:38:45
336
1991
MTBO Racing team Hradec Králové
A - muži
11:39:15
338
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
A - muži
11:39:15
938
2000
K.O.B. Choceň
F - ženy
11:39:45
340
1986
KOB DOB
A - muži
11:39:45
940
1998
OK Kamenice
F - ženy
11:40:45
344
1991
Challenger
A - muži
11:40:45
944
1991
OK99 Hradec Králové
F - ženy
11:41:15
346
Heger Vojtěch
1995
FK Spartak Choceň
A - muži
11:41:15
946
1983
Sk Chrast
F - ženy
11:41:45
348
1985
Canmore
A - muži
11:41:45
948
1976
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy
11:42:00
949
1990
Olymp Praha / Mizuno
F - ženy
11:42:15
350
1986
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:43:15
354
1981
KRB Chrudim
A - muži
11:43:45
356
1987
HORO Česká Třebová
A - muži
11:44:15
358
1987
Česká Třebová
A - muži
11:44:45
360
1996
AC Choceň,soplek
A - muži
11:45:30
363
1997
TJ Nové Město na Moravě z.s.
A - muži
11:46:15
366
1980
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:47:15
370
1991
AC Choceň,soplek
A - muži
11:48:45
376
2000
OK Jihlava
A - muži
11:49:15
378
1987
AtPol
A - muži
11:49:45
380
1985
CHDP Sport Division
A - muži
11:51:15
386
2000
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:51:45
388
1996
OK Jihlava
A - muži
11:52:15
390
1998
Slavia Hradec Králové
A - muži
11:52:45
392
1999
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:53:00
393
2000
K.O.B. Choceň
A - muži
11:53:15
394
1999
AK Šternberk
A - muži
11:53:30
395
1994
Olymp Praha
A - muži
11:54:00
397
1996
Mizuno Team
A - muži
11:54:15
398
1988
SK Severka Šumperk
A - muži
11:54:30
399
1999
K.O.B. Choceň
A - muži
11:54:45
400
1993
Hvězda Pardubice Mizuno
A - muži
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři