Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 412
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete již pouze v neděli ráno na prezentaci do 9:45!
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1984
kvůli holkám
2x
25:45
1987
HORO Česká Třebová
2x
18:23
1984
OB TJ Sokol Žamberk
3x
24:17
2000
Horní Jelení
1x
21:56
Behan Mirek
1979
Chdp
-
-
1985
Lichkov
1x
29:10
1980
Choceňák a Vamberáci
1x
25:02
2000
OK Jihlava
2x
19:39
1985
TJ Nové Město na Moravě z.s.
1x
17:26
1995
OK Lokomotiva Pardubice
11x
21:54
1994
Petr Dostál
1x
21:00
1986
KOB DOB
3x
19:01
1999
OK Lokomotiva Pardubice
4x
16:52
1980
Tvoje Máma
2x
23:05
1998
Slavia Hradec Králové
7x
16:49
1988
K.O.B. Choceň
14x
18:00
1996
AC Choceň,soplek
2x
18:23
1991
Challenger
3x
20:43
Heger Vojtěch
1995
FK Spartak Choceň
-
-
1985
Canmore
5x
19:27
1983
Ústí / Nekoř
1x
23:01
1980
Choceň
1x
22:24
1986
MatKrys
1x
21:37
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
6x
20:34
1990
HK Choceň
1x
20:37
1999
AK Šternberk
1x
16:11
Chasák Leoš
1980
Ústí / Nekoř
-
-
1991
MTBO Racing team Hradec Králové
3x
20:01
1993
Hvězda Pardubice Mizuno
5x
14:45
1985
Kyšperk Ski Team / Synové výčepu
4x
23:35
1984
Choceňák a Vamberáci
1x
23:02
1986
OK Lokomotiva Pardubice
12x
18:02
1985
CHDP Sport Division
2x
30:27
1980
K.O.B. Choceň
2x
28:07
1989
HK Choceň
8x
22:54
1980
Sokol Česká Třebová
1x
22:39
1996
Mizuno Team
6x
15:02
1988
SK Severka Šumperk
2x
15:07
2000
K.O.B. Choceň
1x
17:56
1989
SKK Vysoké Mýto
1x
22:22
1985
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
5x
19:20
1997
TJ Nové Město na Moravě z.s.
6x
18:58
1995
K.O.B. Choceň
18x
18:02
1999
K.O.B. Choceň
15x
15:31
1980
Slavia Hradec Králové
8x
19:16
Lněnička Jan
1994
Rozběháme Hradec Králové
-
-
1981
STG Choceň
3x
21:32
1985
SDH Hemže
1x
24:06
1991
CTB Brandýs nad Orlicí
3x
21:12
1982
Hasiči Račice nad Trotinou
1x
21:06
1985
CHDP Sport Division
6x
18:12
1986
HK Choceň
8x
20:45
2000
Synové
1x
22:26
1991
AC Choceň,soplek
14x
17:18
Novák Josef
1997
Brzdy Horní Čermná
-
-
1981
KRB Chrudim
7x
20:09
1985
CHDP Sport Division
2x
24:01
1986
K.O.B. Choceň
22x
18:51
1988
STG Choceň
2x
28:54
1985
K.O.B. Choceň
24x
19:30
1995
AC Choceň
8x
19:54
1983
Dobříkov
1x
24:37
1987
AtPol
6x
18:31
1984
OOB Albrechtice nad Orlicí
1x
25:41
1986
AC Choceň
22x
17:16
1984
Nymburk
1x
22:12
1997
K.O.B. Choceň
11x
16:33
1994
K.O.B. Choceň
9x
19:01
1986
AC Choceň
20x
18:25
1983
Presstextile
23x
20:32
1999
Vysoké Mýto
1x
23:51
1983
Ústí / Nekoř
1x
23:18
1993
SKK Vysoké Mýto
2x
23:45
1986
K.O.B. Choceň
17x
24:00
1999
SKP Rychnov n. Kn.
1x
18:41
1981
OK Lokomotiva Pardubice
4x
21:06
1989
OK99 Hradec Králové
8x
19:07
1994
Olymp Praha
11x
16:08
1992
Buffalo Team OK Jihlava
1x
20:13
1983
K.O.B. Choceň
24x
17:43
1981
Miroslav Šlégr
1x
25:21
1981
Choceňák a Vamberáci
1x
24:51
2000
Slavia Hradec Králové
7x
18:54
1987
Česká Třebová
3x
18:16
1980
OK Lokomotiva Pardubice
5x
18:14
Urbánek Michal
1983
STG Choceň
-
-
1996
OK Jihlava
6x
16:56
1999
K.O.B. Choceň
3x
19:21
2000
OK Lokomotiva Pardubice
3x
16:24
1995
Orel Česká Třebová
4x
20:38
1990
CET
6x
20:35
1982
KSK Koldín, z.s.
3x
24:04
muži nad 40 let
1975
Cyklocentrum Choceň
11x
21:01
1971
Czech Outdoor Extréme Team
7x
18:45
1976
Nasavrky bikers
5x
22:11
1976
K.O.B. Choceň
5x
20:11
1974
Martin Bureš
5x
19:27
1975
Slavia Hradec Králové
1x
24:42
1976
OK Lokomotiva Pardubice
9x
20:40
1979
Ústí / Nekoř
1x
23:37
1979
Choceň
4x
22:16
1979
Slavia Hradec Králové
11x
18:55
1973
OK Lokomotiva Pardubice
11x
17:49
1976
Slavia Hradec Králové
23x
16:50
1977
K.O.B. Choceň
3x
27:57
1975
OK Lokomotiva Pardubice
23x
20:51
1973
Czech Outdoor Extréme Team
5x
19:37
1973
CAFE59
1x
24:04
1973
SK SRCH
17x
23:39
1971
SK SRCH
18x
22:32
1970
OOB Týniště nad Orlicí
5x
25:58
1977
OB Chrast
1x
22:26
1975
OB Chrast
1x
23:48
1977
K.O.B. Choceň
16x
22:45
1976
Nepasycký cyklotým
3x
20:37
1975
Hvězda SKP Pardubice
10x
16:00
1971
Choceň
2x
27:15
1973
K.O.B. Choceň
7x
29:27
1978
OK Lokomotiva Pardubice
11x
19:02
1974
Sokol Žamberk
1x
26:26
Kužma Petr
1972
Rozběháme Ústí nad Orlicí
-
-
1974
FAJN TÝM
2x
26:07
1979
OK99 Hradec Králové
14x
15:25
1975
OK Lokomotiva Pardubice
3x
26:31
1972
Česká Třebová
3x
21:35
1975
OK Lokomotiva Pardubice
27x
20:54
1977
Labeta Team
24x
20:50
1974
Running Team Nepolisy
1x
20:58
1977
Choceň
12x
22:17
1978
Choceň
11x
22:38
1971
Choceň
4x
22:30
1978
Rychnov nad Kněžnou
3x
24:06
1976
Choceň
10x
23:02
1977
Cyklo Profi Golf Fren
4x
20:28
1976
FE-NO MEN
5x
22:13
Pejřimovský Petr
1973
Choceň
-
-
1976
CET
16x
17:26
1977
Cyklocentrum Choceň
9x
18:45
1974
Cyklocentrum Choceň
10x
19:44
1975
Slavia Hradec Králové
3x
24:30
1979
KaMikaze team
5x
19:34
1975
STH SK Studenec
5x
28:05
1979
Praha
12x
20:00
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
1x
23:45
1973
Cyklocentrum Choceň
10x
25:46
1976
OK Lokomotiva Pardubice
1x
25:42
1976
Slavia Hradec Králové
18x
17:30
1977
K.O.B. Choceň
7x
27:14
1979
K.O.B. Choceň
3x
23:28
1975
K.O.B. Choceň
27x
18:52
1971
Zdiby
2x
26:09
1976
Splašená lokomotiva Chlumec n
10x
19:45
1977
Dlouhá Třebová
2x
23:10
1978
OK Lokomotiva Pardubice
7x
19:59
1974
Zahrádkáři Svatý Jiří
4x
26:13
1977
OK Lokomotiva Pardubice
8x
18:46
1971
Bohemia Rings Team
3x
21:02
1974
SKP Rychnov n.Kn.
5x
23:16
muži nad 50 let
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
14x
26:05
1966
Pasivity Žamberk
4x
22:37
1969
KOB Ústí nad Orlicí
7x
21:35
1960
SK Choceň
12x
23:52
1969
ČVK Pardubice
2x
26:09
1969
OK Lokomotiva Pardubice
20x
19:17
1967
ČVK Pardubice
9x
25:04
1968
Cyklocentrum Choceň
8x
24:08
1965
HK Choceň
16x
28:02
1962
jarda yeti
1x
24:45
1965
Hvězda SKP Pardubice
16x
21:09
1967
K.O.B. Choceň
12x
20:41
1969
Hronov
8x
23:29
1966
STG Choceň
4x
25:06
1966
K.O.B. Choceň
14x
21:16
1965
OK99
2x
26:58
1966
TJ Sokol Jehnědí
11x
21:22
1964
Skimen
4x
24:24
1967
HK Choceň
4x
22:35
1965
K.O.B. Choceň
25x
21:10
1964
SK Donocykl
10x
17:40
1966
K.O.B. Choceň
11x
26:35
1966
Lanškoun
7x
20:20
1966
Střední škola podnikání Vysoké Mýto
1x
20:08
1960
Iscarex Česká Třebová
17x
17:10
1964
Choceň
1x
30:08
1969
SKP Rychnov n. Kn.
1x
24:28
1969
OOB Týniště nad Orlicí
7x
28:34
1960
Cyklocentrum Choceň
23x
20:10
1969
Iscarex Česká Třebová
15x
17:07
1963
CET
6x
24:08
muži nad 60 let
1954
LEGALsport Pardubice
2x
28:17
1957
OK99 Hradec Králové
21x
23:21
1950
Atletika Polička
15x
19:54
1952
OK Lokomotiva Pardubice
19x
21:27
1957
Slavia Hradec Králové
12x
22:49
1958
K.O.B. Choceň
14x
24:27
1955
K.O.B. Choceň
2x
24:06
1958
Slavia Hradec Králové
18x
18:57
1954
OK Lokomotiva Pardubice
20x
21:43
1959
LK Šumperk
3x
20:39
1953
Iscarex Česká Třebová
8x
21:51
1957
SOOB Rychnov nad Kněžnou
4x
25:21
1956
KRB Chrudim
12x
21:22
1951
CET
16x
23:51
1951
KaMikaze team
3x
28:44
1951
K.O.B. Choceň
18x
25:05
1952
OK Lokomotiva Pardubice
25x
22:55
1956
SOP
11x
27:02
muži nad 70 let
1947
SKP Rychnov n.Kn.
10x
21:27
1946
Activity Lanškroun
21x
21:56
1946
K.O.B. Choceň
27x
19:00
ženy
1993
Lucie Bartošková
1x
26:33
2000
K.O.B. Choceň
2x
22:47
1998
OK Kamenice
2x
20:09
1997
Slavia Hradec Králové
8x
23:49
1982
Slavia Hradec Králové
2x
26:42
1976
OK Lokomotiva Pardubice
20x
18:12
1986
Vysoké Mýto
2x
33:53
1997
Kristýna
1x
26:31
1981
Slavia Hradec Králové
9x
23:00
1980
K.O.B. Choceň
3x
26:02
1981
Choceň
1x
23:31
1990
Čistá
4x
23:56
1984
Choceň
13x
22:23
1998
K.O.B. Choceň
11x
25:03
1986
Canmore
13x
20:35
1999
AK Moravský Krumlov
1x
28:33
1985
OB TJ Sokol Žamberk
2x
33:43
1991
OK99 Hradec Králové
7x
19:58
1996
Challenger
1x
32:55
1990
Olymp Praha / Mizuno
11x
17:43
1983
Sk Chrast
8x
19:09
1997
OB Chrast
1x
38:11
Myšáková Sandra
1998
Rozběháme Ústí nad Orlicí
-
-
2000
SK OS Nové Město na Moravě
2x
21:36
1981
Michaela Němcová
2x
30:48
1981
K.O.B. Choceň
3x
23:37
2000
OK Lokomotiva Pardubice
5x
22:34
1981
CET
1x
25:11
1990
KOB Ústí nad Orlicí
2x
23:00
1983
Nymburk
1x
30:30
1999
K.O.B. Choceň
10x
22:22
1996
OK99 Hradec Králové
1x
29:19
Šlégrová Alena
1982
Újezd u Chocně
-
-
2000
Slavia Hradec Králové
5x
22:53
1996
TK Choceň
3x
23:09
1984
Denisa Travnickova
1x
34:04
1985
OK Lokomotiva Pardubice
8x
21:17
1988
STH SK Studenec
1x
27:48
1981
Šárka Vlčková
1x
29:50
1997
FTK Olomouc
4x
24:50
1980
OB Chrast
2x
24:14
ženy nad 40 let
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
13x
25:23
Beránková Eva
1971
Hradec Králové
-
-
1974
KOB Ústí nad Orlicí
6x
24:30
1975
AC Choceň
8x
25:44
1975
CET
6x
25:51
1979
Orlov
1x
33:52
1976
Jablonné nad Orlicí
2x
25:16
1975
OK Jilemnice
4x
23:28
1976
Běh za Jonáše
5x
27:53
1975
CET
8x
24:16
1979
Hvězda SKP Pardubice
1x
22:27
1972
K.O.B. Choceň
21x
23:40
1975
Ok99hk
4x
25:26
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
6x
25:14
1972
OK99 Hradec Králové
16x
17:40
1979
Kunštát
5x
28:04
1975
Vysoké Mýto
2x
28:29
1979
Choceň
1x
31:30
Píšová Věra
1975
Hradec Králové
-
-
1973
10x
24:49
1977
Iscarex
13x
24:09
1977
Choceň
2x
27:28
1973
K.O.B. Choceň
9x
28:05
Ulrichová Jitka
1976
Jitka Ulrichová Choceň
-
-
1972
OB Vamberk
8x
23:03
1974
SKP Rychnov n.Kn.
2x
30:52
ženy nad 50 let
1968
TJ TŽ OB Třinec
4x
25:04
1966
Hemže
2x
28:29
1968
K.O.B. Choceň
3x
30:14
1968
Michaela Bašarinová Choceň
16x
28:54
1956
OK99 Hradec Králové
21x
24:34
1958
Pňovice
1x
40:42
1966
OB Chrast
4x
23:20
1964
HK Choceň
3x
29:19
1960
OK Lokomotiva Pardubice
20x
24:22
1964
HK Choceň
9x
28:27
1967
SOOB Rychnov nad Kněžnou
6x
25:54
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
12x
21:12
1962
Brušperk
2x
40:14
1963
AK ISCAREX Česká Třebová
6x
28:50
1958
Choceň - běh pro radost
1x
30:32
1968
OOB Týniště nad Orlicí
8x
26:06
žáci
2006
Cyklocentrum Choceň
4x
27:59
2009
Cyklocentrum Choceň
5x
30:30
2007
Nasavrky bikers
5x
21:40
2007
K.O.B. Choceň
1x
26:10
2013
AC Choceň
1x
30:56
2007
OB Chrast
1x
32:38
2007
Tvoje Máma
2x
25:10
2006
CET
4x
23:50
2007
Orlov
4x
25:55
2006
Orlov
3x
26:02
2006
AC Choceň,soplek
1x
25:02
Keller Filip
2005
OB Chrast
-
-
2010
Nepasycký cyklotým
2x
53:01
2012
Labeta Team
5x
28:03
2009
Choceň
4x
28:53
2008
Choceň
6x
23:19
2008
OK99 Hradec Králové
5x
20:17
2007
BIKE FREAKS HOLICE
5x
21:06
2005
K.O.B. Choceň
2x
26:32
2005
K.O.B. Choceň
2x
27:08
2005
OK Lokomotiva Pardubice
3x
23:29
Sejkora Matěj
2007
ZŠ Trstěnice
-
-
2009
Slavia Hradec Králové
1x
25:31
2007
SKK Vysoké Mýto
1x
29:31
2005
OB Chrast
1x
30:52
Šimek Vojtěch
2010
K.O.B. Choceň
-
-
2008
OK Lokomotiva Pardubice
1x
28:21
2005
OK Lokomotiva Pardubice
2x
26:28
2005
OB Chrast
1x
26:02
2007
ZŠ Trstěnice
1x
25:40
2005
SKK Vysoké Mýto
1x
23:57
žákyně
2006
AC Choceň,soplek
1x
26:26
2006
K.O.B. Choceň
3x
32:32
Beránková Lenka
2008
Hradec Králové
-
-
2010
Nasavrky bikers
2x
28:49
2006
AC Choceň
2x
24:30
2006
OB Chrast
1x
33:12
2008
K.O.B. Choceň
2x
30:53
2006
OK Lokomotiva Pardubice
3x
25:42
2009
K.O.B. Choceň
2x
34:57
2008
AC Choceň,soplek
1x
28:03
2005
KOB Ústí nad Orlicí
5x
27:50
2005
TJ Nové Město na Moravě z.s.
1x
24:13
2005
ZŠ Trstěnice
1x
26:00
2008
OB Chrast
1x
28:45
2008
K.O.B. Choceň
2x
33:55
2009
K.O.B. Choceň
2x
28:22
2005
Anděla Krejčová
1x
34:37
2006
K.O.B. Choceň
8x
26:38
2011
OK Lokomotiva Pardubice
1x
35:05
2009
OK Lokomotiva Pardubice
2x
30:56
2010
Choceň
2x
34:47
2006
K.O.B. Choceň
2x
26:29
2005
BIKE FREAKS HOLICE
5x
26:42
2006
AC Choceň,soplek
5x
28:25
2005
OK Lokomotiva Pardubice
3x
26:32
2011
Nymburk
1x
30:44
2006
OB Chrast
1x
26:50
2009
Slavia Hradec Králové
1x
31:24
2006
K.O.B. Choceň
6x
37:49
2007
ZŠ Trstěnice
1x
32:35
Ulrichová Ema
2010
Jitka Ulrichová Choceň
-
-
2005
OB Chrast
1x
29:03
2005
SKK Vysoké Mýto
1x
25:55
2010
K.O.B. Choceň
1x
41:53
2007
OB Chrast
1x
29:23
dorostenci
2003
PENZION VRBICE
5x
16:43
2002
Nasavrky bikers
1x
28:30
2001
Vencl tým Ústí nad Orlicí
3x
17:32
2004
Slavia Hradec Králové
3x
19:32
2004
Slavia Hradec Králové
5x
20:25
2004
OK Lokomotiva Pardubice
3x
24:18
2004
OK Lokomotiva Pardubice
5x
18:10
2001
Pasivity Žamberk
1x
22:48
2003
OK99 Hradec Králové
5x
16:57
2003
Hvězda SKP Pardubice
4x
19:27
2004
TJ Nové Město na Moravě z.s.
1x
16:35
2002
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
1x
20:23
2001
CET
6x
18:44
2004
OK Lokomotiva Pardubice
4x
20:18
2003
Hronov
6x
27:47
2002
K.O.B. Choceň
2x
17:13
2004
K.O.B. Choceň
2x
29:44
2004
K.O.B. Choceň
6x
32:03
2001
OK99 Hradec Králové
10x
17:07
2002
SK OS Nové Město na Moravě
1x
19:09
2004
OK Lokomotiva Pardubice
1x
22:58
2002
OK Lokomotiva Pardubice
4x
19:37
2004
Cyklocentrum Choceň
7x
23:39
2002
SKP Rychnov n. Kn.
1x
22:16
2003
K.O.B. Choceň
2x
22:48
2001
Kross Bkeranch TEAM
4x
17:58
2003
Iscarex
5x
17:49
2004
OK Lokomotiva Pardubice
2x
19:46
2001
K.O.B. Choceň
14x
18:47
2003
Slavia Hradec Králové
6x
18:04
Toborek Jakub
2003
K.O.B. Choceň
-
-
2004
Dlouhá Třebová
2x
22:19
2002
SKP Rychnov n.Kn.
4x
23:17
dorostenky
2001
KOB Ústí nad Orlicí
6x
24:15
2004
KOB Ústí nad Orlicí
6x
22:53
2003
OK Lokomotiva Pardubice
2x
21:51
2004
SDH Choceň
3x
28:43
2002
Výprachtice
1x
25:45
2003
OK Jilemnice
5x
20:17
2003
OK Lokomotiva Pardubice
6x
21:55
2001
OK99 Hradec Králové
8x
22:24
2002
OK Lokomotiva Pardubice
5x
22:08
2003
OB Chrast
1x
24:36
2002
Choceň
1x
27:50
2003
OK Lokomotiva Pardubice
4x
26:37
2004
TJ atletika Svitavy
1x
29:56
2003
OK Lokomotiva Pardubice
1x
28:42
2003
Vencl tým Ústí nad Orlicí
4x
23:16
2002
Vencl tým Ústí nad Orlicí
1x
22:48
2003
Slavia Hradec Králové
6x
22:39
2002
OK99 Hradec Králové
5x
21:35
2003
OK Lokomotiva Pardubice
2x
23:49
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři