Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 80
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete ZDE - termín přihlášek vyprší 29. 11. 2017 v 23:59:59.
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1995
K.O.B. Choceň
15x
18:39
Marcinčín Jakub
1986
Jakub Marcinčín
-
-
Meissner Jan
1981
SRTG Choceň
-
-
Mikulecký Pavel
1991
Pavel Mikulecký
-
-
1988
Cycling Team Brandýs
4x
26:41
1986
K.O.B. Choceň
19x
18:51
1985
K.O.B. Choceň
21x
19:39
1979
Tasmanian tigers
2x
21:05
1986
Matěj Řemínek
19x
17:16
1994
K.O.B. Choceň
6x
22:17
1989
OK 99 Hradec Králové
6x
19:07
Šigut Martin
1979
Martin Šigut
-
-
1982
Iscarex
11x
18:25
Tlapák Jaroslav
1987
Hokejbal Česká Třebová
-
-
1987
SRTG Choceň
2x
25:18
Zítko Petr
1982
KSK Koldín
-
-
muži nad 40 let
1976
Nasavrky bikers
2x
22:11
1976
OK Slavia Hradec Králové
20x
16:50
Holinger Jiří
1977
STARMON
-
-
1968
SK SRCH
1x
21:58
1973
Ústí nad Orlicí
4x
19:37
1971
SK SRCH
15x
22:32
1971
Luboš
1x
27:15
1973
K.O.B. Choceň
4x
29:27
Macko Milan
1972
Milan Macko / Česká Třebová
-
-
1975
OK Lokomotiva Pardubice
24x
20:54
1977
Labeta team
21x
20:50
1972
OK Lokomotiva Pardubice
11x
19:43
1975
Petr Pechanec
2x
22:03
Sobczyński Kalikst
1971
K.O.B. Choceň
-
-
1977
K.O.B. Choceň
4x
28:03
1975
K.O.B. Choceň
24x
18:52
1969
Martin Vacek 1969
12x
17:07
muži nad 50 let
1958
Karel Hausvater SHK
15x
18:57
1966
SRTG Choceň
1x
26:24
1966
K.O.B. Choceň
11x
21:16
1964
Miroslav Rautenkranc SK Donocykl
7x
17:40
1966
K.O.B. Choceň
8x
26:35
1966
Activity Lanškroun
5x
20:20
muži nad 60 let
1950
Atletika Polička
14x
19:54
1956
Klub rekreačních běžců Chrudim
10x
21:22
1946
ota Sadílek Activity Lanškroun
18x
21:56
1951
K.O.B. Choceň
15x
25:05
1946
K.O.B. Choceň
24x
19:00
ženy
1990
Elena Halecká/ Hvězda Pardubice z.s.
2x
22:27
Holingerová Eva
1980
Koldín - Rájec
-
-
1984
AC Vysoké Mýto
10x
22:23
1990
SRTG Choceň
1x
30:45
1978
K.O.B. Choceň
2x
37:52
Štorková Tereza
1989
Cycling Team Brandýs
-
-
ženy nad 40 let
Barcalová Iva
1968
K.O.B. Choceň
-
-
1968
Michaela Basarinova
13x
28:58
Jarešová Radmila
1976
Radmila Jarešová
-
-
1972
K.O.B. Choceň
18x
23:40
1973
Jana Šedová
7x
24:49
1977
Iscarex
11x
24:09
1973
K.O.B. Choceň
6x
28:55
ženy nad 50 let
1967
Michaela Kosová, SRK
5x
23:36
1963
Lenka Sejkorová / ISCAREX Česká Třebová
3x
28:50
žáci
2007
Nasavrky bikers
2x
23:09
2004
Iscarex Junior team ČT
1x
21:59
2012
Labeta team
2x
49:56
2004
K.O.B. Choceň
4x
32:38
2003
3x
30:31
2009
K.O.B. Choceň
4x
30:56
2003
Iscarex
3x
26:28
žákyně
Barcalová Iva
2006
K.O.B. Choceň
-
-
Holingerová Alžběta
2009
K.O.B. Choceň
-
-
2006
K.O.B. Choceň
5x
29:52
Macháčková Kateřina
2009
Labeta team
-
-
2006
K.O.B. Choceň
3x
37:53
2003
Jana Šedová
2x
25:15
2003
K.O.B. Choceň
3x
36:44
dorostenci
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
3x
20:50
2001
SK SRCH
8x
25:48
1999
K.O.B. Choceň
12x
16:49
2001
K.O.B. Choceň
11x
20:17
dorostenky
Hamáčková Eliška
2001
SK Studenec
-
-
Hrnčířová Magda
2000
SK Studenec
-
-
Kejmarová Jana
2001
SK Studenec
-
-
Hlavní partneři


Akci podporují